🚨 اخبار ارز دیجیتال

تایید شده ترین ETF های بیت کوین نقطه ای موفق نمی شوند: مدیرعامل Grayscale

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش اخیر CNBC، در جریان رویداد سالانه مجمع جهانی اقتصاد در داووس، رئیس Grayscale، Michael Sonnenshein در مورد آینده ETF های بیت کوین نقطه ای اخیراً تأیید شده صحبت کرد و همچنین به موضوع کارمزدهای بالای Grayscale اشاره کرد.

او توضیح داد که چرا این شرکت کارمزد ۱.۵ درصد ارائه می دهد، در حالی که سایر صادرکنندگان محصولات معامله شده در مبادلات بیت کوین مبتنی بر نقطه، کارمزد خود را زیر ۰.۵ درصد نگه می دارند.

رئیس Grayscale هزینه های بالای ETF بیت کوین شرکت را توضیح می دهد

در حال حاضر، بیت‌کوین تراست ETF ارائه شده توسط Grayscale بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری در جهان است که بیش از ۲۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

هنگامی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار یازده ETF بیت کوین را از ناشران مختلف تصویب کرد، اکثر آنها از جمله BlackRock، Fidelity و VanEck شروع به دریافت کارمزد صفر یا نزدیک به صفر برای مدتی پس از عرضه محصول کردند.

اکثر صادرکنندگان بیت کوین ETF کارمزد را در محدوده ۰.۲٪ تا ۰.۴٪ نگه می دارند. اما نه Grayscale. این شرکت برای بیت کوین ETF Trust خود هزینه مدیریتی ۱.۵ درصدی دریافت می کند.

Sonnenshein خاطرنشان کرد که Grayscale تاریخچه ده ساله عظیمی دارد و بزرگترین صندوق بیت کوین است. سایر صادرکنندگان در تلاش هستند تا با کاهش قابل توجه کارمزدهای خود، مشتریان جدیدی را جذب کنند زیرا قبلاً ETF بیت کوین را مدیریت نکرده بودند. به گفته Sonnenshein، سابقه طولانی Grayscale تعهد طولانی مدت آنها به بیت کوین را ثابت می کند.

مدیرعامل معتقد است که همه ETF های تایید شده زنده نمی مانند

Sonnenshein همچنین اظهار داشت که او معتقد است تنها دو یا سه محصول بیت‌کوین ETF نقطه‌ای می‌توانند در دراز مدت در بازار زنده بمانند و بقیه در نهایت از بازار ناپدید خواهند شد.

با این حال، هفته گذشته، بیت کوین تراست Grayscale شاهد خروج سرسام آور نزدیک به ۲.۲ میلیارد دلار بود زیرا سرمایه گذاران بیت کوین خود را با استفاده از “پنجره” خارج کردند و دوران قفل کردن بیت کوین خود در تراست اکنون به پایان رسیده است.

طبق داده‌هایی که امروز بلومبرگ به اشتراک گذاشته است، کل جریان ورودی برای شناسایی ETFهای بیت‌کوین در پنج روز گذشته بیش از ۱.۲ میلیارد دلار بوده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا