اخبار ارز دیجیتال

بیش از 90 درصد از مصرف کنندگان به Metaverse: Capgemini علاقه مند هستند

نوسانات بازار کریپتو نتوانسته است که Metaverse به پتانسیل سودمندی برای کسب و کارها و مصرف کنندگان دست یابد.

علیرغم شرایط آشفته بازار در سال گذشته، متاورس و کاربرد بالقوه آن در ذهن مصرف کنندگان ثابت می ماند.

بر اساس داده‌های یک نظرسنجی جدید توسط مشاور استراتژی تجاری و فناوری Capgemini، بیش از سه چهارم مصرف‌کنندگان انتظار دارند تعامل آنها با برندها و افراد تحت تأثیر Metaverse قرار گیرد.

این موضوع برای سازمان‌ها نیز صادق است، به طوری که از هر 10 7 نفر معتقدند که تجربه‌های فرا وجهی و همه جانبه متمایزکننده بازار از نظر تجربه مشتری هستند.

این گزارش از 8000 مصرف‌کننده به همراه 1000 سازمان در 12 کشور در بخش‌های مختلف برای درک توانایی‌ها، علایق و تأثیر متاورس مورد بررسی قرار گرفت.

این شامل گروهی متشکل از 380 مصرف‌کننده بود که خود را «با تجربه در متاورس» معرفی می‌کردند، که سه چهارم آن‌ها گفتند که فعالانه در متاورس شرکت می‌کنند.

داده ها نشان می دهد که 93 درصد از مصرف کنندگان مورد بررسی می گویند که به Metaverse علاقه مند هستند. 51 درصد از این تعداد گفتند که از متاورس در دسترس تری استفاده خواهند کرد.

چارلتون مونسانتو، رهبر تجربه همهجانبه جهانی در Capgemini، گفت که اگر می‌خواهیم «متاور مصرف‌کننده» به جلو برود، چالش‌های دسترسی و حفظ حریم خصوصی، از جمله دیگر، باید مورد توجه قرار گیرند.

پتانسیل Metaverse تحول آفرین است و کنجکاوی مصرف کننده همچنان بالاست.

آموزش و دسترسی برای فناوری‌های نوظهور دست به دست هم می‌دهند و همچنان بزرگترین چالش برای برندهای هوشمند برای برقراری ارتباط با مصرف‌کنندگان هستند.

مربوط: DeFi با وجود آشفته بازار، سرمایه گذاری جدیدی را جرقه می زند: Finance Redefined

این نظرسنجی همچنین انواع تعاملات متاواستر مورد نظر مصرف کنندگان را مورد بررسی قرار داد، به طوری که 43 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که می خواهند با دوستان و خانواده تعامل داشته باشند. به دنبال آن تعامل با همکاران (39%)، تجربیات مرتبط با بازی (33%) و فعالیت‌های تجاری (28%) دنبال شد.

توسعه Metaverse که بر اتصال تاکید دارد، شاهد افزایش رویدادهایی مانند جشنواره‌ها و کنسرت‌ها بوده است که به افراد اجازه می‌دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

کل کشورها شروع به استفاده از متاورس برای حفظ میراث خود کرده اند تا جوامع آینده بتوانند با یکدیگر تعامل کنند.

توسعه دهنده Metaverse، Animoca Brands اخیراً از افتتاح صندوق توسعه 1 میلیارد دلاری Metaverse برای استارت آپ ها در این فضا خبر داد.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا