🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین (BTC) بیشتری در سال ۲۰۲۴ ظاهر خواهند شد: دلیل توضیح داده شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ ها روی بیت کوین انباشته می شوند. با توجه به دسترسی فزاینده بیت کوین به سرمایه گذاران نهادی، انتظار می رود این روند نه تنها ادامه یابد، بلکه به جریان اصلی تبدیل شود. یکی از دلایل اصلی این افزایش، راه اندازی ETF بیت کوین است که قرار گرفتن در معرض بیت کوین را ساده می کند و بیت کوین را جذاب تر و در دسترس تر از همیشه می کند.

نمودار قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می‌دهد، که احتمالا سرمایه‌گذاران و مؤسساتی را که به دنبال تنوع بخشیدن به پرتفوی خود هستند، جذب خواهد کرد. قیمت با خط روند صعودی مطابقت دارد و میانگین متحرک ۵۰ روزه به عنوان حمایت پویا عمل می کند.

نمودار BTCUSD
نمودار BTC/USDT از TradingView

این خط روند و میانگین متحرک که در حال حاضر در ۴۵۰۰۰ دلار قرار دارد، به عنوان مناطق پشتیبانی مهم عمل می کند. قیمت پایدار بالاتر از این سطح می تواند اعتماد سرمایه گذاران را تقویت کند و به طور بالقوه منجر به هجوم نهنگ ها شود.

برعکس، مقاومت نزدیک به بالاترین حد اخیر نزدیک به ۵۲۰۰۰ دلار دیده می شود. این سطح به عنوان یک سقف موقت برای حرکت قیمت عمل می کند و شکستن بالاتر از آن می تواند نشان دهنده ادامه روند صعودی باشد. علاوه بر این، با شناور بودن RSI در محدوده میانی، قبل از اینکه دارایی بیش از حد خرید در نظر گرفته شود، فضایی برای حرکت صعودی وجود دارد.

علاقه سازمانی به بیت کوین یک پدیده مجزا نیست. همین تز در مورد اتریوم نیز صدق می‌کند، به‌ویژه که ETF‌های اتریوم به طور فزاینده‌ای برای دریافت تأییدیه نظارتی افزایش می‌یابند. چنین تحولاتی می‌تواند منجر به افزایش قابل مقایسه در فعالیت نهنگ‌ها برای اتریوم شود، که اعتبار کلاس دارایی را بیشتر می‌کند و پذیرش نهادی بیت‌کوین را منعکس می‌کند.

اهمیت این روندها را نمی توان نادیده گرفت. همانطور که سرمایه گذاران نهادی و معامله گران بزرگ در بیت کوین موقعیت می گیرند، تأثیر آنها بر پویایی بازار تشدید می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا