اخبار ارز دیجیتال

Moonvember شروع به کاهش مشاغل عمده در سراسر ارزهای دیجیتال می کند

با این حال، با وجود شرایط بازار، برخی از شرکت ها به دنبال توسعه هستند و هنوز جای امیدواری وجود دارد.

صنعت کریپتوکارنسی و فناوری در این هفته شاهد تعدادی اخراج در شرایط چالش برانگیز بازار بوده است، اما در یک نکته مثبت، برخی از آنها این روند را کاهش می دهند.

شرکت‌های ارزهای دیجیتال، از جمله صرافی‌های ارزهای دیجیتال، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و توسعه‌دهندگان بلاک چین، مجبور شده‌اند مشاغل خود را کاهش دهند تا در طول رکود بازار چابک بمانند. با این حال، برخی از شرکت ها برعکس عمل کرده و دفاتر خود را در مکان ها و بازارهای جدید افتتاح کرده اند.

این تنها چند هفته پس از اعلام این خبر منتشر شد که چندین مقام بلندپایه، از جمله مدیر مالی سابق OpenSea، یکی از بنیانگذاران Kraken Jesse Powell، و مدیر مهندسی آزمایشگاه Ripple، در حال کناره گیری یا کناره گیری از نقش های خود در این فضا هستند.

Stripe حدود ۱۰۰۰ کارمند را برکنار می کند

پاتریک کولیسون، مدیر عامل شرکت پردازش پرداخت استرایپ، در یادداشتی در ۳ نوامبر گفت که “۱۴ درصد از نیروی کار شرکت به دلیل تورم، هزینه های انرژی، افزایش نرخ بهره، کاهش بودجه سرمایه گذاری و کاهش بودجه کاهش یافته است. (حدود ۱۰۰۰ کارمند) اخراج خواهد شد.” وی دلیل این کاهش را تامین مالی استارت آپ ها عنوان کرد.

کولیسون گفت که استرایپ نسبت به رشد کوتاه مدت تجارت الکترونیک “بیش از حد خوشبین” است و تاثیر رکود گسترده تر بازار را دست کم می گیرد و هزینه های عملیاتی خیلی سریع در حال افزایش است. جهان بیش از حد استخدام شده است.”

طبق این یادداشت، تغییر کارکنان در سراسر Stripe ناهموار بود و مشخص نیست که چه بخش‌هایی تحت تأثیر قرار می‌گیرند یا چه تأثیری بر بخش رمزنگاری کسب‌وکار خواهد داشت. ما یک محصول پرداختی منتشر کرده‌ایم.

Dapper Labs تعداد کارکنان را ۲۲ درصد کاهش داد

Dapper Labs، توسعه‌دهنده بلاک‌چین Flow، تصمیم گرفت در ۲ نوامبر نیروی کار خود را ۲۲ درصد کاهش دهد و حدود ۱۳۰ کارمند را تحت تأثیر قرار دهد.

گالگوزلو گفت که “محیط اقتصاد کلان” و شرکت که از ۱۰۰ کارمند به بیش از ۶۰۰ کارمند در کمتر از دو سال رسیده است، در ارائه “همکاری، چابکی و رهبری جامعه مورد نیاز” شکست خورده است.

او گفت که Dapper Labs استراتژی محصول خود را بر روی یک ساختار هزینه پایدارتر متمرکز کرده است و مهارت های مورد نیاز برای آینده را هنگام تصمیم گیری برای اخراج در نظر گرفته است.

گروه ارز دیجیتال ۱۰ درصد از کارکنان خود را اخراج می کند: گزارش

بر اساس گزارش بلومبرگ در تاریخ ۱ نوامبر، مزرعه برنج بلومبرگ، شرکت Web3 و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group (DCG) حدود ۱۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده و ۱۰ کارمند را در مجموع ۶۶ نفر اخراج کرده است.

طبق گزارش‌ها، کاهش‌ها بخشی از بازسازی است که باعث شد مارک مورفی، مدیر اجرایی DCG به سمت رئیس‌جمهور ارتقا پیدا کند، و سخنگوی DCG گفت که DCG وارد «مرحله بعدی رشد» خواهد شد که شامل «بهینه‌سازی» می‌شود. «ما یک سری تغییرات داخلی در موقعیت ایجاد کرده‌ایم. شرکت به سمت گروه.

Cointelegraph برای تایید این گزارش با DCG تماس گرفت، اما هیچ پاسخی دریافت نکرد.

گلکسی دیجیتال ۲۰ درصد کاهش مشاغل را هدف قرار داده است

بلومبرگ در ۱ نوامبر گزارش داد که یک شرکت ارزهای دیجیتال که توسط مایکل نووگراتز تأسیس شده است، ممکن است نیروی کار خود را تا حدود ۲۰ درصد کاهش دهد، تا ۷۵ شغل.

این شرکت نه این شایعات را تایید و نه تکذیب کرده است و تنها گفته است که “بهترین ساختار و استراتژی تیم را در نظر گرفته است.” کاهش می یابد و قیمت ارزهای دیجیتال نیز کاهش می یابد.

Cointelegraph برای تایید این گزارش با Galaxy Digital تماس گرفت، اما پاسخی دریافت نکرد.

BitMEX تعداد کارمندان را در میان تغییر استراتژی کاهش می دهد

صرافی بیت‌مکس (BitMEX) همچنین در بین کارمندان خود دچار کسادی می‌شود که مربوط به استراتژی دور شدن از معاملات نقطه‌ای و خدمات نگهداری و در عوض تمرکز مجدد بر روی مشتقات رمزنگاری است.

یکی از سخنگویان BitMEX در ۱ نوامبر به کوین تلگراف گفت که گزارش های قبلی در مورد کاهش ۳۰ درصدی کارکنان “نادرست و گران قیمت” بود، اما تمرکز بر تجارت مشتقات بازگشته است. “نتیجه نامطلوب”. نیروی کار ما ”

Coinbase CPO به پایان می رسد تا نفس بکشد

اسلوجیت چاترجی، مدیر ارشد سابق محصولات صرافی رمزارز Coinbase، در پستی در لینکدین در تاریخ ۳ نوامبر شرکت را ترک کرد و گفت: “زمان آن رسیده که از سواری خارج شوید و نفس خود را تازه کنید.”

مدت حضور چاترجی در Coinbase سه سال به طول انجامید، اما او گفت که به عنوان مشاور مدیرعامل برایان آرمسترانگ به حمایت از شرکت ادامه خواهد داد.

طبق اسنادی که Coinbase در ۲۸ اکتبر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارسال کرد، پس از استعفای Chatterjee، تیم محصول، مهندسی و طراحی آن اعلام کرد که “رهبران چنین گروه‌هایی هیچ نفوذی بر عرضه محصولات Coinbase ندارند.” در ساختار گروه محصولی که ما مسئول آن هستیم سازماندهی مجدد شده است.»

OKX در باهاما افتتاح می‌شود – قصد دارد ۱۰۰ نفر از افراد محلی را استخدام کند

در همین حال، صرافی ارزهای دیجیتال OKX به نظر می رسد به دنبال استخدام کارمندان است و اعلام کرد که قصد دارد ۱۰۰ موقعیت را در ۳ نوامبر پر کند.

مربوط: وفاداری برای افزایش ۲۵ درصدی دیگر بخش کریپتو با ۱۰۰ استخدام جدید

OKX در باهاما به عنوان یک تجارت دارایی دیجیتال ثبت شده است، یک شرکت تابعه جدید برای خدمت به عنوان مرکز منطقه ای شرکت تشکیل داده است، و در حال افتتاح دفتری در ناسائو، پایتخت کشور مجمع الجزایر است، بنابراین موقعیت های باز فقط برای استعدادهای محلی در این کشور باز است. باهاما. موجود است.

Paxos 130 سر به سنگاپور اضافه می کند

بلومبرگ در ۲ نوامبر گزارش داد که انتظار می رود شرکت زیرساخت بلاک چین Paxos مستقر در سنگاپور طی سه سال آینده حداقل ۱۳۰ نیروی جدید استخدام کند.

ریچ تئو، یکی از بنیانگذاران Paxos، گفت که می توان تا ۱۸۰ نفر را در سه سال استخدام کرد، که تعداد کارکنان را به حدود ۲۰۰ نفر افزایش می دهد، یعنی افزایش ۹ برابری نسبت به تیم فعلی ۲۰ نفره ایالت-شهر.

در اکتبر، Fidelity Investments، یک شرکت مدیریت دارایی ۴.۵ تریلیون دلاری، به کوین تلگراف گفت که قصد دارد ۱۰۰ نفر دیگر را برای تقویت بخش دارایی های دیجیتال در حال رشد خود استخدام کند.

فیدلیتی در بیانیه‌ای به کوین تلگراف گفت که این شرکت در موقعیت منحصربه‌فردی قرار دارد تا در معرض بخش دارایی‌های دیجیتالی «در حال ظهور» قرار گیرد زیرا به دنبال استعدادهای بیشتری برای تقویت بخش دارایی‌های دیجیتال خود است.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا