اخبار ارز دیجیتال

مودیز رتبه Coinbase را به دلیل «اندازه نامشخص» ادعاهای SEC کاهش داد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در همین حال، شرکت خدمات مالی Berenberg Capital به کوین تلگراف گفت که سهام کوین بیس را در کوتاه مدت “غیر قابل سرمایه گذاری” می داند.

آژانس رتبه‌بندی اعتباری Moody’s رتبه Coinbase را از “پایدار” به “منفی” در پی شکایت SEC علیه صرافی ارزهای دیجیتال به اتهام فعالیت به عنوان یک کارگزار اوراق بهادار ثبت نشده کاهش داد.

در بیانیه 8 ژوئن، مودیز اعلام کرد که کاهش رتبه به دلیل نگرانی در مورد تأثیر اقدام SEC بر فعالیت های روزانه کوین بیس بوده است.

“تغییر چشم انداز از پایدار به منفی نشان دهنده عدم اطمینان در مورد میزان تأثیر اتهامات SEC بر مدل تجاری و جریان نقدی Coinbase است.”

با وجود کاهش رتبه، مودیز خاطرنشان کرد که کوین بیس موقعیت نقدینگی “قوی” را حفظ می کند. آژانس های رتبه بندی، 5 میلیارد دلار وجه نقد و معادل آن را در مقایسه با 3.4 میلیارد دلار بدهی بلندمدت، مثبت ارزیابی کردند.

این شرکت اضافه کرد که انتظار دارد کوین بیس تمرکز خود را بر مدیریت هزینه ها حفظ کند که به کاهش کاهش درآمد معاملات در گذشته کمک کرده است.

مربوط: فروش سهام مدیرعامل Coinbase احتمالاً یک روز قبل از شکایت SEC برنامه ریزی نشده بود

مودی تنها شرکتی نبود که چشم انداز خود را در مورد کوین بیس تنظیم کرد. شرکت خدمات مالی Berenberg Capital رتبه بندی فعلی خود را به مشتریان تکرار کرده است، در حالی که هدف قیمت سهام COIN را از 55 دلار به 39 دلار کاهش داده است.

مارک پالمر، تحلیلگر تحقیقاتی برنبرگ، در یک نظر ایمیلی به کوین تلگراف گفت که کاهش قیمت هدف به دلیل معاملات ضعیف Coinbase در سه ماهه دوم در نتیجه ادعاهای SEC است. “.

“با توجه به اینکه نتیجه شکایت می تواند تاثیر با اهمیتی بر تجارت COIN در ایالات متحده داشته باشد، ما از برخی سرمایه گذاران انتظار داریم که قرار گرفتن در معرض پلت فرم COIN را کاهش دهند.”

علاوه بر این، پالمر خاطرنشان کرد که “راه حل ترجیحی” SEC مستلزم پایان دادن کامل رویه اصلی تجارت COIN است: خدمات سهامداری. به این ترتیب، پالمر به سرمایه گذاران توصیه کرد که از سرمایه گذاری در سهام کوین بیس در کوتاه مدت خودداری کنند.

ما معتقدیم که سهام کوین در کوتاه مدت قابل سرمایه گذاری نیست.

پالمر می‌گوید کوین‌بیس غیرقابل سرمایه‌گذاری است، اما کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest چندان نگران به نظر نمی‌رسد. وود در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که افزایش نظارت نظارتی بر صرافی ارز دیجیتال رقیب بایننس در دراز مدت در نهایت برای کوین بیس خوب است.

در زمان انتشار این مقاله، Wood’s ARK Invest چهارمین دارنده بزرگ سهام Coinbase در جهان است و هیچ نشانه‌ای مبنی بر کنار گذاشتن این عنوان به این زودی‌ها نشان نمی‌دهد. در 7 ژوئن، این شرکت سرمایه گذاری سهام اضافی COIN را به ارزش 21.6 میلیون دلار خریداری کرد.

بر اساس داده های Google Finance، سهام کوین بیس از ابتدای هفته تاکنون 15.7 درصد سقوط کرده است و در حال حاضر با قیمت 54.90 دلار به ازای هر سهم معامله می شود.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد استنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا