اخبار ارز دیجیتال

فرماندار مونتانا لایحه استخراج کریپتو را امضا کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این قانون شامل ممنوعیت تعرفه‌های تبعیض‌آمیز برق برای شرکت‌های ماینینگ و اصلاحاتی در قانون با هدف ممنوع کردن مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده به عنوان روش‌های پرداخت است.

فرماندار مونتانا، گرگ جیانفورته، لایحه ای را امضا کرده است که به طور قابل توجهی از تصویب قوانین ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال توسط دولت های محلی در ایالت جلوگیری می کند.

بر اساس سوابق قانونی مونتانا، پس از تصویب این لایحه هم در مجلس ایالتی و هم در مجلس سنا، جیانفورته SB178 را در تاریخ 2 مه به قانون تبدیل کرد. این قانون قوانین موجود را اصلاح می‌کند تا تعرفه‌های تبعیض‌آمیز برق را برای شرکت‌های ماینینگ ممنوع کند و مالیات ارزهای مجازی را که به‌عنوان روش‌های پرداخت استفاده می‌شود، مجاز نمی‌داند، در نتیجه به طور مؤثر حقوق استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را تضمین می‌کند.

آخرین نسخه این لایحه نشان می دهد که این قانون تا حدی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای انطباق با برخی پیشنهادات در سایر ایالت ها معرفی شده است. به عبارت دیگر، «ماشین دارایی دیجیتال اغلب با مقررات در سطوح ایالتی و محلی به چالش کشیده می‌شود.» لایحه‌ای را با هدف محدود کردن مشوق‌های استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال از طریق مشارکت در برنامه ارائه کرد.

گروه حمایت از رمزارز Satoshi Action Fund از قوانین حامی ماینینگ در برخی ایالت های ایالات متحده پشتیبانی می کند. اعضای مجلس آرکانزاس و سنا لایحه ای مشابه SB178 مونتانا را تصویب کردند. دنیس پورتر، مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی گزارش سارا هاکبی سندرز، فرماندار آرکانزاس قبلاً این لایحه را امضا کرده بود، اما وب سایت کنگره در زمان انتشار چنین اقدامی را نشان نداد.

در سطح ایالتی، پیشرفت‌های زیادی وجود دارد و می‌توان کارها را به جلو برد، اما دولت فدرال در این مدت کار زیادی نمی‌تواند انجام دهد.» گفت پورتر

مربوط: اقتصاد استخراج ارزهای دیجیتال: هزینه ها، درآمدها و روندهای بازار

لایحه مشابهی برای ترویج استخراج معدن در مجلس قانونگذاری می سی سی پی ارائه شده بود، اما این لایحه در ماه مارس “ناپدید شد”. پورتر گفت لایحه میسوری “کمی بیشتر از این روند عقب مانده است” اما همچنان در کنگره در حال حرکت است.

در سطح فدرال، دولت بایدن اخیراً به عنوان بخشی از پیشنهاد بودجه مالی 2024، مالیات 30 درصدی جدیدی را بر استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال اعمال کرده است. این مالیات می تواند مصرف برق معدنچیان را هدف قرار دهد.

مجله: در داخل صنعت استخراج بیت کوین ایراننویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا