🚨 اخبار ارز دیجیتال

Monochrome اپلیکیشن Spot Bitcoin ETF را در بورس استرالیا اصلاح می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیرعامل بر این باور است که سرمایه‌گذاران تمایل دارند در یک محیط نظارتی پذیرا، ساختارمند و محافظت‌شده‌تر در معرض بیت کوین قرار بگیرند.

شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال مستقر در استرالیا Monochrome Asset Management درخواستی را برای ارائه یک صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (BTC) لحظه ای (ETF) در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) از طریق شریک Vasco Trustees ارسال کرده است.

این شرکت در ۱۴ جولای اعلام کرد که ETF آن، ETF بیت‌کوین تک رنگ (IBTC)، می‌تواند به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش استرالیایی در معرض مستقیم بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) قرار گیرد.

جف یو، مدیرعامل Monochrome به کوین تلگراف توضیح داد که مجوز، سرمایه گذاران خرده فروشی استرالیایی را در یک محیط بسیار تنظیم شده در معرض بیت کوین قرار می دهد.

ETF های بیت کوین به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که طبقات دارایی را به روشی که برای انتخاب های سرمایه گذاری خود مناسب می بینند خریداری و استفاده کنند. [and] این به شیوه ای تنظیم شده و در محدوده های عادی نظارتی عمل می کند. “

او افزود: «بنابراین فکر می‌کنم این مزیت در مقایسه با مبادلات غیرقانونی بدون حمایت از سرمایه‌گذار است.

یو معتقد است که راه اندازی ETF بیت کوین در ASX یک “سیگنال واضح” به سرمایه گذاران سنتی ارسال می کند که “دوران کنترل نشده غرب قدیم در حال پایان است.” زیرا سرمایه گذاری های آنها با سرمایه گذاری های «آشنا» و «ساختارمند» پشتوانه می شود. و “محیط زیست حفاظت شده”.

این شرکت گفت که Vasco، “شریک اصلی مسئول” خود، تحت مجوز خدمات مالی استرالیا مجاز است تا سرمایه گذاران خرده فروشی را تحت نظارت تنظیم شده در بازار ارزهای دیجیتال قرار دهد.

مربوط: مایک نووگراتز ETF بیت کوین «مهر تأییدیه» مورد نیاز بیت کوین است

اخیراً برنامه‌های ETF بیت کوین در صنعت، به ویژه در ایالات متحده، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. طی چند هفته گذشته، صنعت شاهد هجوم برنامه‌های بیت‌کوین ETF از شرکت‌های مالی بزرگ از جمله Fidelity، Invesco، WisdomTree، Valkyrie و شرکت مدیریت ثروت ۱۰ تریلیون دلاری BlackRock بوده است.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا