🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: مونکس می خواهد FTX ژاپن را در بحبوحه مراحل ورشکستگی بخرد

دایکی ماتسوموتو، رئیس مونکس، گفت که اگر رقابت کمتری در بازار وجود داشته باشد، “خیلی خوب” خواهد بود.

تایکی ماتسوموتو، رئیس مونکس در مصاحبه ای با رسانه بزرگ بلومبرگ ابراز علاقه کرد و گفت که اگر رقابت کمتری در بازار داخلی وجود داشته باشد، “خیلی خوب” خواهد بود.

ماتسوموتو همچنین تاکید کرد که پتانسیل زیادی در بازار ارزهای دیجیتال ژاپن وجود دارد، زیرا ممکن است شرکت‌ها به دنبال سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال و استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض برای کمپین‌های بازاریابی باشند.

به گفته مدیر عامل، مونکس امیدوار است در چنین زمانی خود را به عنوان یکی از معدود گزینه های بازیکنان محلی معرفی کند.

FTX Japan، یکی از چهار دارایی FTX فروخته شده، توجه شرکت کارگزاری آنلاین مستقر در توکیو Monex Group را به خود جلب کرد.

مونکس همچنین مالک اکثریت کیف پول بیت کوین و سرویس صرافی کوین چک است که سال گذشته اعلام کرد قصد دارد صرافی ارزهای دیجیتال خود را در نزدک فهرست کند. به گفته ماتسوموتو، هیچ تغییری در برنامه‌های عرضه Coincheck در بورس نزدک وجود ندارد.

مربوط: صرافی Crypto Coincheck قصد دارد در جولای ۲۰۲۳ در نزدک فهرست شود

FTX Japan یکی از چهار دارایی FTX است که برای فروش در طی مراحل ورشکستگی تأیید شده است. سایر دارایی ها شامل پلت فرم تسویه سهام Embed، پلت فرم مشتقات LedgerX و صرافی اروپایی FTX Europe است. علاقه مندان به خرید از طرف دادگاه مجاز به بررسی و بررسی ملک برای فروش هستند.

Monex تنها کسی نیست که به دارایی های FTX نگاه می کند. اسنادی که در ۱۰ ژانویه در دادگاه ثبت شد تأیید کرد که تقریباً ۱۱۷ نهاد برای خرید دارایی های مشکل دار بورس که برای فروش گذاشته شده اند ابراز علاقه کرده اند. بر اساس اطلاعات، ۴۱ خریدار FTX ژاپن را در نظر دارند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا