اخبار ارز دیجیتال

سرگرد فرماندهی فضایی MIT استخراج بیت کوین را به عنوان ابزار امنیت سایبری پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک مهندس فضایی نیروی فضایی ایالات متحده یک ابزار جدید امنیت سایبری به نام بیت کوین را به وزارت دفاع پیشنهاد می کند.

یک مهندس پرواز فضایی فعال نیروی فضایی ایالات متحده، بیت کوین (BTC) را به وزارت دفاع پیشنهاد می کند، یک ابزار امنیت سایبری که می تواند نه تنها امنیت ملی، بلکه حتی معماری لایه پایه اینترنت را متحول کند.

در یک مقاله دانشگاهی، سرگرد جیسون رولی، همکار دفاعی موسسه فناوری ماساچوست (MIT) نظریه جدیدی را به وزارت دفاع ایالات متحده ارائه کرد مبنی بر اینکه بیت کوین چیزی بیش از یک سیستم پرداخت همتا به همتا نیست. اما این شکل جدیدی از «جنگ در عصر دیجیتال» است، و بررسی بن شرکینگر از کتاب در Politico استدلال می‌کند که فناوری اثبات کار، نحوه رقابت انسان‌ها در سطح جهانی را تغییر خواهد داد.

پایان نامه کارشناسی ارشد Lowery، “Softwar” که در فوریه منتشر شد، رتبه سوم را در لیست پرفروش ترین کتاب های فنی آمازون در زمان نگارش دارد. طبق بیوگرافی خود در آمازون، لوری دارای ۱۰ سال تجربه «به عنوان توسعه‌دهنده سیستم‌های تسلیحاتی و مشاور فنی مقامات ارشد ایالات متحده» از جمله سیاست‌های مرتبط با بیت کوین در قبال کاخ سفید است.

مرتبط: اثبات کار، توضیح داده شده

تحقیقات لوری استدلال می کند که ارتش ایالات متحده می تواند از بیت کوین برای خنثی کردن انواع خاصی از حملات، مانند حملات انکار خدمات، استفاده کند. این مفهوم شامل ایجاد یک برنامه نرم افزاری است که فقط به سیگنال های تراکنش های بزرگ ثبت شده در شبکه بیت کوین پاسخ می دهد. این کار را برای مهاجمان سخت‌تر می‌کند که سرور شما را با سیگنال‌های جعلی برای ایجاد آسیب پر کنند.

لوری همچنین پیشنهاد می کند که شبکه بیت کوین مانند یک مسیر تجارت دریایی است که برای مبادلات اقتصادی مناسب است. بنابراین حفاظت از آزادی ناوبری در شبکه به همان اندازه مهم است که از مسیرهای تجاری محافظت می کند.

لووری می‌گوید با طراحی برنامه‌های نرم‌افزاری که تنها زمانی به سیگنال‌های خارجی پاسخ می‌دهند که با تراکنش‌های بیت‌کوین به‌اندازه کافی بزرگ ثبت‌شده در شبکه همراه باشد، مهاجمان می‌توانند از کنترل آنها توسط مهاجمان جلوگیری کنند.

به گفته نویسندگان، ایالات متحده همچنین باید بیت کوین را ذخیره کند، یک صنعت استخراج بیت کوین داخلی ایجاد کند و حمایت های قانونی را برای این فناوری گسترش دهد. از نظر وی، بیت کوین سلاحی برای دفاع از خود است و دولت ها باید مانند هر حق دیگری از آن محافظت کنند.

مجله: آیا بیت‌کوین می‌تواند در رویداد کارینگتون که شبکه را از بین می‌برد زنده بماند؟نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا