اخبار ارز دیجیتال

سنای می سی سی پی لایحه ای را برای محافظت از استخراج کنندگان کریپتو در برابر تبعیض تصویب کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حال حاضر ماینرهای کریپتو در ایالت وجود دارند و لایحه ای برای محافظت از آنها در مجلس نمایندگان تصویب شده است و نیاز به امضای فرماندار دارد.

پس از تصویب قانون استخراج دارایی دیجیتال می سی سی پی در ۸ فوریه، ایالت می سی سی پی ایالات متحده یک گام به حفاظت از حقوق استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال نزدیک تر شده است.

لایحه سنا که توسط سناتور ایالتی جاش هارکینز تهیه شده است، استخراج دارایی دیجیتال خانگی و فعالیت مشاغل معدنی در مناطق صنعتی را قانونی می کند. ایالت می سی سی پی که کمترین قبض برق را در این کشور دارد، در حال حاضر ماینرهای ارز دیجیتال دارد. با این حال، این لایحه استدلال کرد که:

استخراج دارایی های دیجیتال اغلب با چالش های نظارتی در سطح ایالتی و محلی مواجه است.

علاوه بر این، این لایحه سر و صدای حاصل از استخراج خانگی را فراتر از محدودیت‌های موجود محدود نمی‌کند، الزاماتی را بر ماینرها اعمال نمی‌کند، فراتر از مواردی که به صورت محلی برای مراکز داده اعمال می‌شود، یا به مراکز استخراج اجازه نمی‌دهد بدون اطلاع‌رسانی مناسب و فرصت تجدیدنظر فعالیت کنند. کمیسیون خدمات عمومی را از انجام این کار منع می‌کند. اعمال هزینه های تبعیض آمیز بر عملیات معدنی و معافیت استخراج کنندگان داخلی و شرکتی از وضعیت ارسال کننده.

این لایحه همچنین تعریفی قانونی از «ارز مجازی» به ایالت ها ارائه می کند.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین افزایش می یابد، اما سهام استخراج بیت کوین ممکن است تا سال ۲۰۲۳ آسیب پذیر باقی بماند

می سی سی پی یکی از ایالت هایی است که صندوق اقدام ساتوشی در آن فعال است. مدیر عامل صندوق، دنیس پورتر، در جلسه کمیته مالی سنای می سی سی پی در ژانویه صحبت کرد و به پتانسیل استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال برای استفاده از چاه های نفت و گاز جدا شده به عنوان منبع قدرت پرداخت.

در هر دو لایحه سنا و مجلس نمایندگان به چاه های یتیم اشاره شده است. این لایحه مجلس شورای ملی استخراج دارایی دیجیتال را تشکیل می‌دهد تا استفاده از چاه‌ها برای تامین انرژی و سایر مسائل را در طول سال بررسی کند. این لایحه در کمیسیون راه و روش تصویب شد اما هنوز در مجلس بحث نشده است.

لایحه می سی سی پی برخلاف مهلت قانونی دو ساله استخراج ارزهای دیجیتال است که در نیویورک تصویب شد و در نوامبر امضا شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا