🚨 اخبار ارز دیجیتال

Miss Universe هرگونه ارتباط با پروژه سکه اخیرا اعلام شده را رد می کند

سازمان Miss Universe گفته است که هیچ ارز دیجیتال Miss Universe یا پیشنهاد بلاک چین مرتبط با Miss Universe یا Miss Universe Philippines وجود ندارد.

سازمان Miss Universe هرگونه ارتباط با پروژه Miss Universe Coin اعلام شده در رویداد هفته بلاک چین (PBW) فیلیپین را که اوایل این ماه برگزار شد، رد کرده است. PBW گفت که با همه طرف های درگیر در تماس است و به زودی به روز رسانی را منتشر خواهد کرد.

اوایل این ماه، پروژه ای به نام Miss Universe Coin در PBW اعلام شد. دونالد لیم، بنیانگذار سازمانی که PBW را مدیریت می کند، در این رویداد گفت که PBW “سکه Miss Universe” را به بازار عرضه خواهد کرد. با این حال، چندین هفته پس از اعلام این خبر، سازمان رسمی حامی Miss Universe هرگونه ارتباط با پروژه سکه را تکذیب کرد و آن را یک کلاهبرداری خواند.

این خبر رسمی در صفحه فیس بوک Miss Universe منتشر شد.منبع: فیسبوک

در ۲۲ سپتامبر، صفحه رسمی فیس بوک Miss Universe اعلام کرد که سازمان Miss Universe و شرکت مدیریت مسابقه، JKN Global Group، به پروژه سکه اعلام شده در رویداد PBW وابسته نیستند. این گروه گفت که قصد دارد «همه گزینه‌های قانونی در رابطه با این تخلف» را دنبال کند.

آنها نوشتند: «در حال حاضر هیچ ارز دیجیتال یا پیشنهاد بلاک چین برای Miss Universe وجود ندارد، و این محصولات به هیچ وجه در روند رای گیری یا انتخاب Miss Universe یا Miss Universe Philippines دخیل نیستند.

مربوط: JPEX پس از هشدار ناظر هنگ کنگ، هزینه های برداشت را به نزدیک به ۱۰۰۰ دلار افزایش داد.

در بیانیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، نماینده سازمان میس یونیورس گفت که میس یونیورس کوین یک “کلاهبرداری” است و آنها منتظر اعلام بیشتر در رویدادهای دیگر در سراسر جهان هستند. آنها گفتند: “ما گمان می کنیم که مردم قصد دارند در کنفرانس های آینده بلاک چین در دبی و سنگاپور به این موضوع اشاره کنند. اگر آن را در آنجا دیدید، آن را پنهان نکنید، این یک کلاهبرداری است.”

در بیانیه ای به X (توئیتر سابق)، PBW گفت در حال حاضر با همه طرف های درگیر در تماس است و در اسرع وقت به روز رسانی ها را ارائه خواهد کرد. کوین تلگراف با هفته بلاک چین فیلیپین تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مجله: اتهام کلاهبرداری ۱ میلیارد دلاری میلیاردر چینی، شرط بندی ۱۱ میلیون دلاری کوون، شو سو و اسلام: آسیا اکسپرس


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا