🚨 اخبار ارز دیجیتال

ماینرها بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار را برای پرداخت اضافی هزینه تراکنش های BTC به Paxos برمی گردانند

منپور، کاوشگر بیت کوین، داده های بلاک چین را به اشتراک گذاشت که تأیید می کند وجوه در ۱۵ سپتامبر بازگردانده شده است.

یک ماینر بیت کوین (BTC) که ۱۹.۸ بیت کوین کارمزد دریافت کرده بود، پس از ادعای اشتباه این شرکت با پرداخت بیش از ۵۰۰ هزار دلار هزینه انتقال بیت کوین، وجوه را به شرکت زیرساخت بلاک چین Paxos برگرداند.

در ۱۰ سپتامبر، جامعه کریپتو از دیدن یک تراکنش BTC که حدود ۵۰۰,۰۰۰ دلار کارمزد برای جابجایی حدود ۲,۰۰۰ دلار پرداخت کرد، متحیر شد، در حالی که میانگین کارمزد شبکه حدود ۲ دلار است. گمانه زنی ها زیاد شد و برخی معتقد بودند که معاملات با کپی و چسباندن داده ها و چسباندن تصادفی آنها در جعبه نرخ بدون بررسی مجدد خروجی انجام شده است.

در ۱۳ سپتامبر، Paxos اعلام کرد که سرورهای خود مسئول انتقال هستند. در پاسخ به این ادعاها، این شرکت به کاربران اطمینان داد که وجوه آنها امن است و متعلق به Paxos است. این شرکت همچنین تصریح کرد که پی پال در این اشتباه دخیل نبوده و تصدیق کرد که این اشتباه مربوط به خودش بوده است.

تقریباً یک روز پس از ادعاهای Paxos، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که وجوه را دریافت کردند، پس از موافقت با بازپرداخت پول به Paxos، به X (توئیتر سابق) مراجعه کردند تا نارضایتی خود را ابراز کنند. ماینر از شماره X از دنبال کنندگان خود پرسید که از طرف او چه کاری انجام می دهند و اکثریت به توزیع پول بین سایر ماینرهای بیت کوین رای مثبت دادند.

با این حال، به نظر می رسد که این توصیه پذیرفته نشده است. داده های بلاک چین به اشتراک گذاشته شده توسط کاوشگر بیت کوین منپور تأیید می کند که وجوه واقعاً در ۱۵ سپتامبر بازگردانده شده است.

مربوط: چگونه شفافیت و حریم خصوصی بلاک چین را متعادل کنیم: مدیر عامل Nansen

در گذشته هزاران دلار به دلیل اشتباهات کارمزد تراکنش از دست رفته است. در سال ۲۰۱۹، یک کاربر اتریوم با چسباندن یک مقدار در فیلد اشتباه اشتباه کرد و حدود ۴۰۰۰۰۰ دلار در اتر (ETH) از دست داد. خوشبختانه، به لطف استخر استخراج اتریوم Sparkpool، کاربران توانستند نیمی از سرمایه از دست رفته خود را بازیابی کنند.

مجله: فروپاشی NFT ها و خود هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی به چشم می خورد


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا