🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش قیمت XRP، میلیون ها XRP به طور ناگهانی صرافی های اصلی را ترک کردند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انتقال عظیم ۱۸.۷۳ میلیون XRP به ارزش ۱۱.۲۶ میلیون دلار صرافی اصلی ارزهای دیجیتال بایننس را تکان داد و امروز یک تغییر لرزه ای در جامعه XRP ایجاد کرد. این معامله عظیم که توسط Whale Alert مشاهده شد، موجی از شوک را در بازار ایجاد کرد و باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران در مورد اثرات آن گمانه زنی کنند.

بسیاری از مردم از برداشت قابل توجه از آدرس “rarG6F”، یک هدف آشنا با سابقه تراکنش به ۳ ژانویه مبهوت شدند. در حال حاضر ۳۵.۴ میلیون توکن XRP در این آدرس وجود دارد.

چنین برداشت‌های قابل توجهی از صرافی‌ها عموماً نشان‌دهنده انباشت استراتژیک یا انتقال دارایی‌ها به کیف پول‌های جداگانه است و نشان‌دهنده احساسات صعودی در بین سرمایه‌گذاران است. برعکس، حرکت توکن‌ها به سمت مبادلات اغلب نشان‌دهنده آمادگی برای فروش است و لایه‌ای از دسیسه را به وضعیت اضافه می‌کند.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

انتقال تماشایی میلیون ها توکن در میان حرکت قیمت XRP به همان اندازه تماشایی انجام شد. علیرغم نوسانات اولیه، از جمله کاهش ۴.۹ درصدی، به دنبال آن افزایش ۸.۳ درصدی و کاهش ۵.۳ درصدی بعدی، XRP توانسته یک مسیر ثابت را حفظ کند. در حال حاضر، XRP با ۰.۶ دلار معامله می شود که ۱.۶۹ درصد نسبت به قیمت افتتاحیه خود افزایش یافته است.

سوالی که ذهن همه را به خود مشغول کرده این است که این عقب نشینی عظیم چگونه بر قیمت توکن محبوب در روزهای آینده تأثیر خواهد گذاشت. در حالی که برخی انتظار افزایش ارزش را به دلیل کاهش عرضه در بورس دارند، برخی دیگر نسبت به دستکاری احتمالی بازار یا معاملات داخلی محتاط هستند.

هنوز مشخص نیست که آیا XRP پس از این حرکت بیشتر از پلتفرم‌های اصلی خارج می‌شود یا خیر، که فضایی از عدم اطمینان را به بازار متلاطم ارزهای دیجیتال اضافه می‌کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا