اخبار ارز دیجیتال

میلیون‌ها XRP توسط نهنگ صید شده در حالی که قیمت برای حرکت حماسی آماده می‌شود

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ، اخیراً عملکرد ضعیفی داشته است. با این حال، اگر سیگنال مثبت نسبت به قیمت آن ادامه یابد، این روایت ممکن است به زودی تغییر کند.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی در ۶ فوریه، او مشاهده کرد که اندیکاتور TD Sequential سیگنال خرید را در نمودار هفتگی XRP منتشر می کند، که نشان می دهد XRP ممکن است برای یک رالی که یک تا چهار هفته طول بکشد، آماده باشد.

در حالی که خوش بینی ها ادامه داشت، نهنگ ها شروع به حرکت در انتظار بهبود قیمت XRP کردند.

به گفته Whale Alert، سرویسی که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، یک تراکنش بزرگ XRP در ساعات اخیر شناسایی شده است. این معامله شامل انتقال ۴۰ میلیون XRP به ارزش تقریبی ۲۰ میلیون دلار از Bybit به یک کیف پول ناشناخته بود.

“۴۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP (20,054,038 USD) از Bybit به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.” هشدار نهنگ گزارش شده است.

هویت و منطق نهنگ پشت این معامله ناشناخته است، اما ممکن است در آینده نزدیک حرکت قابل توجهی در قیمت XRP پیش بینی شود. علاوه بر این، نهنگ ممکن است توکن‌های XRP بیشتری را با قیمت ارزان‌تر خریداری کند و پیش‌بینی می‌کند که ارزش آن در چند روز یا هفته آینده افزایش یابد.

از طرف دیگر، نهنگ ممکن است توکن‌های XRP خود را به انبار سرد منتقل کند، که نشان می‌دهد آنها قصد دارند به جای فروش توکن‌ها را برای مدت طولانی‌تری نگه دارند.

در زمان نوشتن این مقاله، XRP با ۰.۵۵ درصد کاهش به ۰.۵۰ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسیده بود.

با توجه به اینکه XRP از نوسانات بازار کریپتو در امان نیست، ممکن است بازار شاهد برخی اصلاحات باشد. اگر کاهش ادامه یابد، XRP می تواند به سطح پشتیبانی بعدی در ۰.۴۷۴۴ دلار برسد، بالاتر از سطح ۰.۴۶ دلار.

از سوی دیگر، اگر قیمت XRP از سطوح فعلی بهبود یابد، ممکن است با موانع اصلی بعدی در ۰.۵۶۸ دلار و ۰.۵۷۶ دلار مواجه شود که به ترتیب با SMA 50 روزه و ۲۰۰ روزه خود همزمان است.

شکست پایدار بالاتر از این سطوح می تواند موج صعودی قوی را ایجاد کند و قیمت را به سمت سطوح مقاومت بعدی در ۰.۶۲۳ دلار و ۰.۶۵ دلار سوق دهد. هدف نهایی گاوهای XRP در کوتاه مدت، بازپس گیری ۰.۷۵ دلار خواهد بود که بالاترین میزان در نوامبر ۲۰۲۳ بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا