🚨 اخبار ارز دیجیتال

میلیون‌ها XRP توسط نهنگ‌ها با رسیدن قیمت به پشتیبانی کلیدی جابه‌جا شد

XRP در ۲۴ ساعت گذشته شاهد تحرکات قابل توجهی بوده است زیرا آدرس‌های نهنگ میلیون‌ها XRP را به صرافی‌های کریپتو منتقل کردند.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ دو تراکنش از این قبیل را به ارزش تقریبی ۵۴.۸ میلیون XRP به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون دلار گزارش کرد.

طبق داده‌های Whale Alert، ۲۸,۳۵۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۵,۵۰۴,۹۱۷ دلار از یک کیف پول ناشناخته در یک تراکنش به Bitso منتقل شد. در تراکنش دیگری، ۲۶,۵۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۴,۴۸۲,۳۵۰ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد.

فعالیت‌های این نهنگ‌های XRP مصادف با لحظه‌ای حساس برای قیمت XRP است که در حال حاضر سطح پشتیبانی کلیدی ۰.۵۳ دلار را آزمایش می‌کند. قیمت XRP از زمان رسیدن به ۰.۵۷۵ دلار در ۲۰ فوریه کاهش یافته است. اگر امروز در قرمز بسته شود، این توکن می تواند برای سومین روز متوالی ضرر را ببندد.

XRP از زمانی که به طور پیوسته از بالاترین سطح ۰.۷ دلاری خود در اوایل دسامبر سقوط کرد، در محدوده ای معامله می شود. این توکن در حال حاضر با مقاومت میانگین‌های متحرک خود، میانگین‌های متحرک ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه، و همچنین مانع ۰.۵۷۹ دلاری مواجه است که قیمت آن را در کوتاه‌مدت محدود می‌کند.

یکی از دلایل مختلفی که باعث می‌شود توکن‌ها به صرافی‌ها منتقل شوند، ممکن است فروش باشد، اما دلایل دیگری نیز وجود دارد، مانند شرط‌بندی، پاداش‌ها و موارد دیگر.

در یک سناریوی ممکن، انتقال نهنگ ها می تواند نشان دهنده فشار فروش باشد زیرا دارندگان نهنگ بزرگ ممکن است به دنبال خروج از موقعیت خود قبل از کاهش بیشتر باشند. با این حال، به نظر نمی رسد مقدار XRP جابجا شده آنقدر ناچیز باشد که بر قیمت XRP تأثیر بگذارد.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با ۱.۷۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۳۵ دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش کلی بازار است.

در روند صعودی، شکست و بسته شدن بالای ۰.۵۷ دلار می تواند نشان دهنده نزدیک شدن به پایان اصلاح باشد. سپس XRP ممکن است سعی کند تا ۰.۶۷ دلار افزایش یابد. از سوی دیگر، اگر کاهش ادامه یابد، XRP می تواند به سمت حمایت قوی در ۰.۴۶ دلار کاهش یابد. احتمال تثبیت زیر سطح ۰.۵۷ دلار همچنان بالاتر است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا