🚨 اخبار ارز دیجیتال

میلیون‌ها نفر در Solana (SOL) ظرف یک ساعت به Coinbase فرستاده شدند، این واکنش قیمت است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تقریبا ۱۶۳ میلیون دلار در حال حرکت در سولانا
  • عملکرد بازار سولانا

ردیاب محبوب ارزهای دیجیتال Whale Alert، که تراکنش‌های اصلی ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند و جزئیات آن‌ها را با جامعه به اشتراک می‌گذارد، متوجه سه انتقال بزرگ SOL در یک ساعت گذشته شد.

جدای از این، دو قطعه SOL بزرگ بدون هیچ محل معاملاتی دست به دست شدند. این همزمان با افزایش قیمت سولانا بود.

تقریبا ۱۶۳ میلیون دلار در حال حرکت در سولانا

منبع داده فوق الذکر پنج انتقال بزرگ سولانا را شناسایی کرد که هر کدام ده ها میلیون دلار آمریکا معادل SOL حمل می کردند. بزرگترین آنها ۴۴۹,۷۲۴ SOL (معادل ۶۰,۰۰۸,۹۴۴ دلار) و ۴۳۶,۷۲۰ SOL (معادل ۵۷,۶۷۷,۸۵۳ دلار) حمل می کردند. این دو قطعه SOL بین کیف پول‌های ارزهای دیجیتال ناشناس منتقل شدند.

دو انتقال دیگر شامل SOL 167,189 (به ارزش ۲۲,۲۴۱,۹۰۲ دلار) و SOL 93,446 (به ارزش ۱۲,۳۲۲,۰۷۰ دلار) به Coinbase، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده سپرده شد.

در نهایت، ۸۱,۱۷۳ SOL به ارزش ۱۰,۸۱۹,۶۷۲ دلار از همان پلتفرم معاملاتی کریپتو خارج شد. به طور کلی، تقریباً ۱۶۳ میلیون دلار سولانا در یک ساعت جابجا شد.

عملکرد بازار سولانا

از دوشنبه تا امروز این هفته، SOL به دلیل افزایش چشمگیر ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین در این هفته، ۳۶.۷۴ درصد افزایش یافته است. SOL امروز رفتار نوسانی از خود نشان داد و از ۱۰۰.۷۶ دلار به ۱۳۷.۷۸ دلار رسید. ابتدا ۴.۲۲ درصد کاهش یافت، سپس افزایش یافت و دوباره کاهش یافت. کاهش کلی امروز به ۴.۷۷ درصد رسیده است.

در همین حال، کاتالیزور اصلی بازار، بیت کوین، نیز رشد خود را متوقف کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۸۵ درصد از دست داده است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۶۱,۴۷۴ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا