اخبار ارز دیجیتال

هجوم میلیاردرها به ارزهای دیجیتال: ۸۲ درصد در سال ۲۰۲۲ به دنبال مشاوره سرمایه گذاری خواهند بود

یک نظرسنجی اخیر توسط گروه deVere نشان داد که اکثر مشتریان از مشاوران مالی خود در مورد اضافه کردن ارزهای رمزنگاری شده به پرتفوی خود سؤال کرده اند.

به گفته شرکت مشاوره مالی deVere، با وجود سال سختی برای ارزهای دیجیتال، ۸۲ درصد از مشتریان میلیاردر سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) را در سال ۲۰۲۲ در نظر می گیرند.

بر اساس نتایج نظرسنجی که در ۳۰ ژانویه منتشر شد، هشت نفر از ۱۰ مشتری دارای ارزش خالص بالای شرکت (HNW) با دارایی های سرمایه پذیر بین ۱.۲ تا ۶.۱ میلیون دلار در ۱۲ ماه گذشته دچار بحران مالی شده اند. من از مشاورم راهنمایی خواستم. روی ارزهای دیجیتال

نایجل گرین، مدیرعامل و موسس گروه deVere، گفت که منافع “دیجیتال، جهانی، بدون مرز، غیرمتمرکز و ضد دستکاری” هستند، حتی اگر گروه های مورد بررسی “معمولا محافظه کارتر” بودند. بیت کوین

تحقیقات این شرکت در چند سال گذشته روند افزایش علاقه به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توسط سرمایه گذاران ثروتمند را نشان داده است.

یک نظرسنجی در سال ۲۰۲۰ توسط deVere نشان داد که ۷۳٪ از ۷۰۰ فرد با ارزش خالص بالا که مورد بررسی قرار گرفتند قبلاً تا پایان سال ۲۰۲۲ دارای ارزهای دیجیتال هستند یا در نظر دارند روی آنها سرمایه گذاری کنند. در همین حال، نظرسنجی این شرکت در سال ۲۰۱۹ نشان داد که ۶۸٪ از افراد دارای ارزش خالص بالا در سطح جهان قبلاً سرمایه گذاری کرده اند یا در حال برنامه ریزی هستند. تا پایان سال ۲۰۲۲ روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

گرین همچنین خاطرنشان می کند که علاقه فزاینده موسسات مالی سنتی مانند Fidelity، BlackRock و JP Morgan به ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به مشتریان خود، نویدبخش خوبی برای صنعت است.

مربوط: شریک عمومی Pantera می گوید راه اندازی شرکت بلاک چین “بسیار وقت گیر” است

گزارش ژوئن ۲۰۲۲ از PricewaterhouseCoopers (PwC) نشان داد که حدود یک سوم از ۸۹ صندوق تامینی سنتی مورد بررسی قبلاً در دارایی های دیجیتال مانند BTC سرمایه گذاری کرده اند.

مدیر عامل deVere معتقد است که این علاقه می تواند شتاب بیشتری پیدا کند زیرا “زمستان رمزنگاری” ۲۰۲۲ در نتیجه تغییرات در سیستم مالی سنتی باز می شود.

بیت کوین به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۱۳ افزایش یافته است زیرا انتظار می رود تورم به اوج خود رسیده است، سیاست پولی مطلوب تر شده است، و بحران های مختلف بخش کریپتو، از جمله ورشکستگی های پرمخاطب، اکنون در آینه عقب هستند. ما به خوبی در راه هستیم تا ژانویه.”

گرین افزود: «بزرگترین ارز دیجیتال جهان از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است و مشتریان با ارزش خالص بالا و کسانی که به دنبال ایجاد ثروت برای آینده هستند، مورد توجه قرار نخواهند گرفت.»

ثروتمندان تنها کسانی نبودند که در سال گذشته دارایی های خود را از ارزهای دیجیتال افزایش دادند.

بر اساس گزارش JP Morgan Chase در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲، حدود ۱۳ درصد از جمعیت ایالات متحده، یا حدود ۴۳ میلیون نفر، در مقطعی از زندگی خود صاحب ارزهای رمزنگاری شده هستند، در مقایسه با تنها حدود ۳ درصد در سال ۲۰۲۰. نسبت به تعداد نشان داده شده افزایش یافته است. .نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا