🚨 اخبار ارز دیجیتال

توضیح مایک نووگراتز Big Rase Bitcoin (BTC).

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایک نووگراتز، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی (مدیر عامل) Galaxy Digital. به اشتراک گذاشته شده است برداشت داغ دیگری در مورد اینکه چرا او معتقد است داشتن بیت کوین (BTC) به عنوان یک طبقه دارایی مهم است.

قیاس مارپیچ بدهی و بیت کوین

به گفته مایک نووگراتز، وضعیت کسری بدهی آمریکا بسیار نگران کننده است. او گفت آنچه بسیاری از مردم نمی خواهند بشنوند این است که چگونه دولت باید هزینه ها را به شدت کاهش دهد و در عین حال مالیات های سنگینی را بر طبقه ثروتمند اعمال کند.

وی گفت: هر شکاف بزرگی که منجر به کاهش میزان نقدینگی شود نیز باید برطرف شود. او گفت که اگر این توصیه‌ها به درستی اجرا شوند، می‌توانند در درازمدت از سقوط آمریکا به سمت مارپیچ مرگ بدهی جلوگیری کنند. وی خاطرنشان کرد که بدهی فعلی دولت تقریباً ۳۴ تریلیون دلار است و این رقم هر ۱۰۰ روز افزایش می یابد.

مایک نووگراتز معتقد است که در صورت عدم کنترل، بدهی ممکن است تا ۳۷ تریلیون دلار قبل از پایان افزایش یابد. این مربی مالی خاطرنشان کرد که این چالش بدهی، متقاعد کردن هر کسی را برای خرید بیت کوین یا دارایی های دیگر آسان تر می کند.

موردی برای بیت کوین

بیت کوین به عنوان یک محافظ بزرگ در برابر کاهش ارزش پول و ذخیره ارزش در نظر گرفته می شود. این توضیح می دهد که چرا شرکت هایی مانند MicroStrategy Incorporated به خرید ارزهای دیجیتال در هر فرصتی ادامه می دهند.

بیت کوین به جای دلار آمریکا که به صورت تصادفی ضرب شده است، حداکثر ۲۱ میلیون عرضه دارد. این مقدار به بیت تقسیم می شود و آخرین بیت کوین تا سال ۲۱۴۰ به دلیل مفاد کدگذاری شده در رویداد نصف شدن بیت کوین استخراج نخواهد شد. این باعث می شود که ارز دیجیتال به طور کلی یک کالای بسیار کمیاب باشد.

گلکسی دیجیتال و Invesco مشترکا مالک بیت کوین ETF هستند، محصولی که همچنین از طریق انباشت متمرکز و منظم به کمیاب بیت کوین کمک می کند. در مجموع، مایک نووگراتز اشاره کرد که برخلاف دلار کاهش‌یافته، این عوامل بنیادی می‌توانند به بیت کوین کمک کنند تا در سال جاری و در بلندمدت حرکت بیشتری پیدا کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا