🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایک نووگراتز پیش بینی کرد بیت کوین (BTC) به ۵۵ هزار دلار کاهش می یابد

تصویر جلد از طریق www.flickr.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مرحله تثبیت
  • اهرم و پویایی متمایز

مایکل نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل Galaxy Digital در مصاحبه اخیر با بلومبرگ تلویزیون پیش بینی کرد که این ارز دیجیتال پرچمدار ممکن است قبل از رسیدن به بالاترین سطح جدید، افت موقتی را تجربه کند.

نووگراتز، یک سرمایه‌گذار باتجربه ارزهای دیجیتال، معتقد است که بیت‌کوین می‌تواند در مرحله تثبیت گسترده‌تر به دنبال یک افزایش چشمگیر که در سال جاری بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است، به اواسط ۵۰۰۰۰ دلار عقب‌نشینی کند.

همانطور که U.Today گزارش داد، این افزایش تا حد زیادی با راه اندازی موفقیت آمیز صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) تقویت شد.

این ارز دیجیتال در زمان مصاحبه حدود ۶۰۷۰۰ دلار معامله می شد و بر موج سودهای اخیر سوار بود.

مرحله تثبیت

نووگراتز حرکت فعلی بازار را مرحله ای از “کشف قیمت” توصیف کرد که با معرفی ETF بیت کوین تحریک شده است، که موج جدیدی از سرمایه گذاران را به بخش ارزهای دیجیتال جذب کرده است. این هجوم خریداران به افزایش قیمت بیت کوین کمک قابل توجهی کرد.

اما نووگراتز هشدار داد که سطوح فعلی اهرم بازار، به ویژه در میان نسل هزاره و سرمایه‌گذاران «متعاقب» Gen Z، نشان می‌دهد که ممکن است اصلاحی قریب‌الوقوع باشد.

او توضیح داد: “میلنیال های زیادی وجود دارد و ژنرال Z YOLO این کار را انجام می دهد، و همه آنها مقداری از این پول را دریافت می کنند و بسیاری از آنها ناپدید می شوند.”

وی خاطرنشان کرد: ممکن است برخی از سرمایه گذاران از این وضعیت سود ببرند، اما در صورت رکود در بازار، بسیاری ممکن است با زیان های قابل توجهی مواجه شوند.

اهرم و پویایی متمایز

نووگراتز با بررسی عمیق‌تر پویایی بازار، به تفاوت اهرم بین دوره صعودی ۲۰۲۱ و وضعیت فعلی اشاره کرد.

او مشاهده کرد که بازیگران سازمانی بزرگ در حال حاضر از اهرم کمتری استفاده می‌کنند، در حالی که معامله‌گران خرده‌فروشی بیش از حد از اهرم استفاده می‌کنند، به‌ویژه از طریق پلت‌فرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال که اهرم قابل‌توجهی ارائه می‌دهند. او گفت: «بازیگران نهادی بزرگ اکنون اهرم کمتری دارند… اما خرده‌فروشی همچنان اهرم را دوست دارد.

به گفته Novogratz، این سناریو زمینه را برای یک “چرند” بالقوه فراهم می کند که در آن بازار می تواند قبل از تثبیت و ادامه مسیر صعودی خود، شاهد عقب نشینی قابل توجهی باشد.

این غول رمزارز در مورد نوساناتی که چنین اهرمی می تواند به بازار بیاورد هشدار داد و گفت: “شما این روند صعودی-نزولی را در کوتاه مدت با یک روند واقعا مثبت مشاهده خواهید کرد زیرا مردم همچنان تصمیم می گیرند بخشی از پرتفوی خود را به بیت کوین اختصاص دهند. “

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا