🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایک نووگراتز Helios را یک «خرید متحول کننده» برای Galaxy می نامد

مدیر عامل گلکسی بیان کرده است که به نظر می رسد از کشتار امسال در بخش استخراج بیت کوین نگران نیست و به دنبال افزایش چشمگیر ابتکارات استخراج آن است.

مایک نووگراتز، مدیرعامل هلدینگ دیجیتال گلکسی، معامله ماینینگ هلیوس را “خریدی پیشگامانه” برای این شرکت خوانده است، زیرا این شرکت به دنبال گسترش حضور خود در بخش استخراج بیت کوین است.

خرید ۶۵ میلیون دلاری تسهیلات استخراج گل سرسبد آرگو بلاک چین توسط شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در ۲۸ دسامبر به عنوان بخشی از اقدام شدید آرگو برای جلوگیری از ورشکستگی اعلام شد.

Novogratz در ۲۹ دسامبر درباره این معامله توییت کرد و تاکید کرد که گلکسی به آینده بلندمدت بیت کوین (BTC) قویاً اعتقاد دارد و این شرکت به افزایش ابتکارات استخراج خود ادامه می دهد.

“یک بازار نزولی برای ساخت و ساز است. ما برای مدت طولانی به BTC اعتقاد داریم و انتظار داریم که ماینرهای کم هزینه در طول زمان برنده شوند. این یک خرید نوآورانه است که قابلیت ها و خدمات ماینینگ ما را با ادامه کار گسترش می دهد.”

مدیر عامل Galaxy در مورد این معامله توضیح بیشتری داد و “مقاله” خاصی در مورد نحوه نزدیک شدن به بخش معدن ارائه کرد: “قدرت کم هزینه، تیم بسیار کارآمد” و “خرید ماینرهای ارزان ASIC”.

او گفت: «حتی اگر هش ریت بالا برود، این راز موفقیت ماینینگ است.

داده‌های اخیر از شاخص هشرات نشان می‌دهد که قیمت استخراج‌کننده بیت کوین ASIC در سطوح پایینی قرار دارد که حداقل از سال ۲۰۲۱ مشاهده نشده است، با کارآمدترین قیمت استخراج‌کننده ASIC با ۸۶.۸ از اوج خود در می ۲۰۲۱. درصد کاهش یافته است.

Galaxy دارای پنج بخش تجاری است: تجارت، مدیریت دارایی، استخراج ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری مخاطره آمیز و بانکداری سرمایه گذاری. طبق وب سایت این شرکت، در حال حاضر ۱.۹ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند.

همانطور که مطرح است، Galaxy در درجه اول به خدمات میزبانی برای عملیات استخراج خود متکی است، اما Novogratz می گوید که داشتن Helios با ظرفیت ۲۰۰ مگاوات (MW) به او این امکان را می دهد که نه تنها ماینرها را در سایت خود اجرا کند، بلکه سایر ماینرها را نیز اجرا کند. می تواند میزبان سایت ها نیز باشد.

Helios به طور بالقوه دارای قابلیت های مقیاس پذیری زیادی برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ماینرهای بازار است. بلاک چین آرگو در ماه می سال جاری برنامه هایی را برای افزایش ظرفیت الکتریکی خود به ۸۰۰ مگاوات در «چند سال آینده» ترسیم کرد.

در آن زمان، این شرکت همچنین گفت که انتظار دارد هلیوس تا پایان سال به ظرفیت استخراج BTC 5.5 اخاش در ثانیه برسد و در نهایت به ۲۰ EH/s برسد.

به نظر می رسد که گلکسی مقداری پول نقد برای پرواز در بازار نزولی ۲۰۲۲ داشته باشد، با توجه به اینکه در کنار این خرید، وام سرمایه گذاری ۳۵ میلیون دلاری نیز به بلاک چین آرگو داده است.

مربوط: قیمت بیت کوین ۱۶.۵ هزار دلار است، اما نرخ سرمایه گذاری ریسک پایین آمدن بیت کوین جدید را افزایش می دهد

این اقدام همچنین به کودتای دیگری در اوایل این ماه اضافه می‌کند، زمانی که گلکسی پلتفرم خود سرپرستی ارز دیجیتال GK8 را با هزینه‌ای نامشخص خریداری کرد.

GK8 به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی سلسیوس پس از تصاحب شرکت به مبلغ ۱۱۵ میلیون دلار در سال ۲۰۲۱ به حراج گذاشته شد.

مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل گلکسی، این خرید را “سنگ اصلی در تلاش ما برای ایجاد یک پلت فرم مالی با خدمات کامل برای دارایی های دیجیتال” خواند.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا