اخبار ارز دیجیتال

کاربران هوش مصنوعی در اواسط سفر با ممنوع شدن تصویر رئیس جمهور چین راه حلی پیدا کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Midjourney AI از ایجاد تصاویر شی جین پینگ رئیس جمهور چین منع شده است، اما کاربران در حال یافتن راه هایی برای ایجاد دیپ فیک هستند.

Midjourney، یک سرویس هوش مصنوعی (AI) که تصاویر را از توضیحات زبان طبیعی تولید می کند، اخیراً با ممنوعیت ایجاد عکس های شی جین پینگ، رئیس جمهور چین، کاربران خود را ناامید کرد. با این حال، این ممنوعیت کاربران را از یافتن راه حل هایی برای ایجاد دیپ فیک باز نمی دارد. دیپ‌فیک‌ها رسانه‌هایی با ظاهری واقع‌گرایانه هستند که با تغییر تصاویر، ویدیوها یا صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی برای انجام یا گفتن چیزهایی که مردم آسیای شرقی هرگز انجام نداده‌اند، ایجاد می‌شوند. رئيس جمهور.

هفته گذشته، Midjourney با غیرفعال کردن دسترسی به آزمایش‌های رایگان، اقداماتی را برای جلوگیری از انتشار دیپ‌فیک در پلتفرم خود انجام داد. این پلتفرم همچنان به شما امکان می دهد تصاویری با رهبران جهان ایجاد کنید، اما به طور خاص رئیس جمهور چین را مستثنی می کند. هرگونه تلاش برای نام بردن یا نام بردن اکیداً ممنوع است.

مطابق با توییت به گفته یکی از کاربران تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی متن به تصویر، “اگر آدرس کامل یک عکس Xi موجود را در اعلان ارائه دهید، می توانید از /imagine نیز استفاده کنید. همچنین می توانید از blend استفاده کنید.” کاربر دیگری گفت که وجود دارد جایگزینی برای استفاده از ویژگی ترکیبی MidJourney v5 بین دو تصویر، اما بیم آن می رود که در نهایت تحت کنترل قرار گیرد.

تصویری که توسط هوش مصنوعی از پاپ فرانسیس در کت خز ایجاد شده است، جنجال هایی را در مورد پیشرفت تصاویر جعلی به راه انداخته است.منبع: توییتر

منتقدانی مانند سارا مک لافلین، عضو ارشد بنیاد حقوق و بیان فردی (FIRE)، ادعا کرد ممنوعیت نوعی سانسور است و اصول اساسی آزادی بیان و بیان را تضعیف می کند.

مربوط: رگولاتورهای ایتالیایی به دلیل مسدود کردن ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT مورد انتقاد قرار می‌گیرند

دیوید هولز، بنیانگذار و مدیر عامل Midjourney، پاییز گذشته در پیام های رد و بدل شده در سرویس چت Discord گفت که این شرکت شکایت هایی از کاربران محلی در مورد “موضوعات مختلف در کشورهای مختلف” و مرتبط دریافت کرده است. با این حال، طبق گزارش‌های چت بررسی شده توسط The Post، هولز فهرست کلمات ممنوعه را برای جلوگیری از جنجال‌های غیرضروری پنهان کرد.

هولز در یک نظر Discord گفت که کلمات ممنوعه فقط مربوط به چین نیستند. با این وجود، او متوجه شد که چین موضوعی بسیار حساس است، زیرا طنز سیاسی می‌تواند کاربران چینی را به خطر بیندازد. “او گفت. من سعی کردم دلایل پشت این اقدامات را توضیح دهم

مجله:همه چیز برای ربات قضات قابل قبول است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند دادگاه را تغییر دهندنویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا