اخبار ارز دیجیتال

شفافیت مقرراتی در خاورمیانه باعث رشد صنعت کریپتو می شود – رئیس Binance FZE

امارات متحده عربی، دبی و بحرین به دلیل رویکردهای نظارتی آینده نگر خود، همچنان به جذب صرافی ها و شرکت های بزرگ ارزهای دیجیتال ادامه می دهند.

به گفته مدیر کل Binance FZE، صرافی‌ها و شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال در حال فریب دادن به واحه‌های رمزنگاری‌شده ضرب‌المثلی در اطراف خلیج فارس هستند.

الکس چهاده، رئیس عملیات محلی Binance در دبی، به خبرنگار Cointelegraph ازرا Regera گفت که چارچوب نظارتی مترقی منطقه برای استارت‌آپ‌ها و بازیگران معتبر صنعت جذابیت بزرگی دارد.

“آنچه در خاورمیانه برجسته است، اطمینان و وضوح نظارتی است. اینجا در دبی، ما VARA، یک آژانس نظارتی متخصص در دارایی های رمزنگاری شده را داریم. ما ADGM با چارچوب دارایی های رمزنگاری شده داریم. بانک مرکزی بحرین ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرد.”

چهاده گفت که رگولاتورها در سایر حوزه‌های قضایی یا به طور کامل تصویر بزرگ ارزهای دیجیتال را درک نمی‌کنند، زمانی را برای یادگیری صرف نکرده‌اند، یا صرفاً «پهنای باند» برای شروع تنظیم این حوزه را ندارند.»

بنابراین، شرکت‌های جهانی به دلیل رویدادهایی مانند GITEX و اجلاس آینده بلاک چین و به دلیل سهولت انجام تجارت، به اینجا هجوم آورده‌اند.

مدیر کل Binance FZE اضافه کرد که شرکت ها برای ایجاد برنامه های بلندمدت نیاز به اطمینان دارند و پارامترهای نظارتی موجود در این حوزه های قضایی خاص این فرآیند را تسهیل می کند.

Ezra Regera از Cointelegraph با چهاده در نشست آینده بلاک چین در دبی صحبت کرد.

چهاده همچنین بر نقش بایننس به عنوان نوعی کاتالیزور برای شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های Web3 برای استقرار خود در منطقه تاکید کرد.

“ما یک فعال کننده اکوسیستم و بزرگترین شرکت Web3 در جهان هستیم. ما اغلب اثرات شبکه در مقیاس را می بینیم، اما همچنین شاهد یک محیط سالم با بازیکنان بزرگ و کوچک هستیم.”

چهاده گفت که بایننس در حال حاضر حدود ۶۰۰ نفر را در عملیات مستقر در دبی استخدام می کند و به نقش خود در پرورش این صنعت ادامه خواهد داد. وی افزود که Binance FZE به مدت یک سال و نیم به عنوان یک صرافی تنظیم شده در دبی فعالیت می کند و از طریق ذخیره سازی و عملیات حلقه ای از سایر عملیات های جهانی جدا شده است.

مطالب مرتبط: دبی شرکت‌های هوش مصنوعی و Web3 را با یارانه ۹۰ درصدی مجوزهای تجاری جذب می‌کند

در یک پیش مصاحبه با Cointelegraph در اجلاس Blockchain Economy دبی، آکشای چوپرا، معاون ویزا و رئیس بخش نوآوری و طراحی، احساسات Chehade در مورد چشم انداز نظارتی مترقی منطقه را تکرار کرد.

چوپرا به‌عنوان مدیر انجمن فین‌تک MENA، «دیدگاه آینده‌نگر و جامع راه‌حل‌های بلاک چین و رمزارز» را به‌عنوان محرک اصلی رشد این بخش در منطقه برجسته کرد.

قانون‌گذاران واقعاً به آینده می‌نگرند و با جوامع محلی بلاک چین، مؤسسات، استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان کار می‌کنند تا بفهمند آینده چه چیزی در انتظار ماست و چگونه می‌توانیم خود را به عنوان بازار و تنظیم‌کننده به بهترین شکل قرار دهیم.

طبق مطالعه شرکت تحلیل بلاک چین Chainalysis، منطقه MENA سریعترین بازار ارزهای دیجیتال در حال رشد در جهان است. حجم معاملات در این منطقه نشان داد که کاربران از جولای ۲۰۲۱ تا ژوئن ۲۰۲۲، ۵۶۶ میلیارد دلار ارزهای دیجیتال دریافت کرده اند.

گزارش اضافی توسط Ezra Reguerra.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا