اخبار ارز دیجیتال

Midas Investments در میان از دست دادن 63 میلیون دلاری پورتفولیوی DeFi بسته می شود

ایاکوف لوین، مدیر عامل Midas می گوید که کاربران بیش از 60 درصد از دارایی های تحت مدیریت خود را پس از سقوط Terra، FTX و Celsius خارج کردند.

میداس، یک پلتفرم سرمایه‌گذاری تحت حمایت CeDeFi، به دلیل کسری 63.3 میلیون دلاری در سبد مالی غیرمتمرکز خود (DeFi) کسب‌وکار خود را می‌بندد.

در این اطلاعیه، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، ایاکوف لوین، که با نام “Trevor” نیز شناخته می شود، گفت که سبد DeFi صندوق 50 میلیون دلار، 20 درصد از 250 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت خود (AUM) را از دست داده است. این جنبش

علاوه بر این، لوین همچنین تاکید کرد که فروپاشی صرافی های Terra، FTX و سلسیوس به مبارزه آنها کمک کرده است. لوین می نویسد:

رویدادهای مربوط به LUNA، درجه سلسیوس و FTX بیش از 60 درصد از دارایی های ما را در شش ماه تخلیه کرده است و حفظ یک مدل بازده ثابت را غیرممکن می کند.

بر اساس این اعلامیه، کل بدهی های این شرکت در بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل کوین 115 میلیون دلار و دارایی های جاری حدود 51.7 میلیون دلار است. این منجر به کسری کل 63.3 میلیون دلار می شود.

تجزیه کسری تراز.منبع: سرمایه گذاری میداس

بنیانگذاران همچنین قصد دارند یک پروژه جدید ایجاد کنند به این امید که Midas در نهایت استراتژی های CeDeFi را به کاربران CeFi و DeFi ارائه دهد، به این امید که یک “وضعیت برد-برد” جدید ایجاد کند. لوین گفت که پروتکل های رقیب را از طریق نقدینگی به هم متصل می کند.

مربوط: کیف پول Alameda چند روز پس از وثیقه SBF فعال شد، جامعه به بازی ناپسند فکر می کند

در همین حال، پس از افشای طرحی برای بازپرداخت به کاربران، پلتفرم DeFi Defrost Finance سرانجام پس از سوءاستفاده 12 میلیون دلاری اخیر در پلتفرم خود، در برابر اتهامات مربوط به انجام “کشش پارچه ای” سکوت کرد. تیم یخ زدایی به کوین تلگراف گفت که یک کلید آسیب دیده منجر به کشیده شدن فرش نمی شود.

در دیگر اخبار DeFi، اخیراً Avraham Eisenberg دستگیر و متهم شده است. در شکایتی که در 27 دسامبر منتشر شد، اداره تحقیقات فدرال آیزنبرگ را به اتهام کلاهبرداری و دستکاری محصول به دلیل سوء استفاده از مانگو مارکت دستگیر کرد.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا