اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy با خرید ۱۲۰۰۰ بیت کوین جدید با قیمت ۷۲۰۰۰ دلار از بلک راک بهتر عمل می کند.

MicroStrategy به رهبری مدیرعامل مایکل سیلر اخیراً با خرید ۱۲۰۰۰ بیت کوین اضافی به قیمت تقریبی ۸۲۱.۷ میلیون دلار، حرکت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال انجام داد. این خرید که با درآمد حاصل از اسکناس های قابل تبدیل و نقدینگی اضافی تامین می شود، با قیمت متوسط ​​۶۸۴۷۷ دلار به ازای هر بیت کوین انجام شد.

به این ترتیب مجموع دارایی های بیت کوین MicroStrategy به ۲۰۵۰۰۰ با میانگین قیمت ۳۳۷۰۶ دلار به ازای هر BTC، ارزش تقریباً ۶.۹۱ میلیارد دلار تا ۱۰ مارس ۲۰۲۴ می رسد.

با این آخرین خرید، MicroStrategy از نظر ذخایر بیت کوین در ترازنامه خود از قدرت مالی BlackRock پیشی گرفته است. BlackRock از طریق IBIT iShares Bitcoin Trust دارای ۱۹۵,۹۸۵.۳۱ بیت کوین است، در حالی که دارایی های افزایشی MicroStrategy در حال حاضر ۲۰۵,۰۰۰ BTC است.

بیت کوین به ۷۲۰۰۰ دلار رسید

زمان خرید MicroStrategy با رسیدن بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی ۷۲۲۲۶ دلار مطابقت دارد که نشان می دهد بیت کوین به طور فزاینده ای به عنوان یک طبقه دارایی قانونی پذیرفته شده و پذیرفته می شود. تصمیم MicroStrategy برای انباشت بیت کوین به عنوان یک دارایی ذخیره خزانه، بر رویکرد استراتژیک آن در مدیریت سرمایه گذاری تاکید دارد.

بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

این توسعه تعهد MicroStrategy به بیت کوین را به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت تأیید می کند و این شرکت را به عنوان پیشگام در پذیرش ارزهای دیجیتال نهادی قرار می دهد. همانطور که ارزش بیت کوین همچنان در حال افزایش است، تصمیمات مالی MicroStrategy توجه را در بازارهای دارایی سنتی و دیجیتال جلب می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا