اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy راه حل لایتنینگ بیت کوین را در سال ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد

راه حل شبکه لایتنینگ MicroStrategy شامل مشوق هایی برای بازاریابی و امنیت سایبری وب سایت است که توسط ساتوشی هدایت می شود.

مایکل سایلر، رئیس اجرایی MicroStrategy، برنامه‌های شرکت خود را برای انتشار نرم‌افزار و راه‌حل‌هایی که توسط شبکه لایتنینگ بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ ارائه می‌شود، به اشتراک گذاشت.

و این روزها Saylor در Twitter Spaces در ۲۸ دسامبر گفت که به دنبال نرم‌افزار و راه‌حل‌هایی است که از شبکه لایتنینگ استفاده می‌کند، از جمله راه‌حل‌هایی برای «پشتیبانی» از راه‌حل‌های بازاریابی شرکتی و امنیت سایبری برای وب‌سایت‌های شرکتی.

شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت لایه ۲ است که در بالای بلاک چین بیت کوین قرار گرفته و امکان تراکنش های خارج از زنجیره، افزایش توان پرداخت و کاهش کارمزد تراکنش ها را فراهم می کند.

یک شرکت هوش تجاری و فناوری که به خاطر ذخایر بزرگ بیت کوین خود معروف است، به دنبال تقویت تیم متخصص شبکه لایتنینگ خود است و اخیرا مهندسان نرم افزار لایتنینگ بیت کوین را برای ساخت نرم افزار مبتنی بر شبکه لایتنینگ استخدام کرده است. اعلام کرد که در حال بررسی است. پلتفرم -a-service.

Saylor در توییتر Spaces توضیح داد که CMO ها می توانند از شبکه Lightning برای تشویق مشتریان استفاده کنند. به عنوان مثال، به ساتوشی برای درگیر شدن در فعالیت هایی مانند ارسال نظرات خوب یا تکمیل نظرسنجی ها پاداش دهید.

این شرکت همچنین می‌خواهد که هر شرکتی بتواند زیرساخت‌های لایتنینگ را در یک «بعد از ظهر» «بچرخاند».

رئیس MicroStrategy ایده امنیت سایبری “دیوار رعد و برق” خود را تکرار کرد. این اساساً یک دیوار پرداخت مبتنی بر بیت‌کوین است که از وب‌سایت‌ها در برابر حملات امنیت سایبری محافظت می‌کند و بازدیدکنندگان را وادار می‌کند تا به ساتوشی سپرده‌گذاری کنند.

تالر گفت کاربرانی که مایل به دسترسی به وب‌سایت‌های شرکتی حساس هستند باید «۱۰۰۰۰۰ ساتوشی» را برای «ضمانت» عبور ایمن واریز کنند، که به محض اتمام بازدید کاربر، بازگردانده می‌شود.

اشاره شد که این چیزی است که یک کارت اعتباری نمی تواند ارائه دهد زیرا بازگرداندن وجوه به زمان نیاز دارد و بیان کرد:

«مشکل کارت‌های اعتباری این است که نمی‌توانید هر روز یک وب‌سایت ۲۰ تا ۱۰۰ دلاری به‌طور منطقی ارسال کنید و در یک ثانیه ۲۰ دلار برگردانید، درست است؟

تالر معتقد است زمانی که شخصی نسخه لایتنینگ “مرورگر نت اسکیپ” را ایجاد کند، زمان زیادی است و معتقد است که نیاز به “چیزی مانند” کیف پول لایتنینگ برای نگهداری دلار و ارزهای دیجیتال مختلف وجود خواهد داشت.

او معتقد است که این کیف پول در صورت ایجاد غیر الزام آور می تواند به ۱۰۰ میلیون نفر برسد.

سایلر در فضایی در توییتر بار دیگر از شبکه لایتنینگ به عنوان «اینترنت پول» استقبال کرد و پیشرفت «تأثیرگذار» آن را ستود.

او گفت که این شرکت تیمی دارد که روی آن کار می کند و قصد دارد تا “سال آینده” چیزی را اعلام کند، و افزود که به احتمال زیاد بتواند در سه ماهه اول مزرعه برنج چیزی را نشان دهد.

مربوط: شبکه لایتنینگ بیت کوین برای انتقال ارز فیات بین اروپا و آفریقا استفاده خواهد شد

در ماه اکتبر، مایکل سیلور از اریک وال به دلیل پیشنهاد او مبنی بر اینکه سیلور بیش از سه معامله برق آسا در زندگی خود انجام نداده بود، تلافی کرد.

اخیراً، نوع جدیدی از آدرس BTC به نام آدرس لایتنینگ معرفی شد که به کاربران اجازه می‌دهد در شبکه لایتنینگ تقریباً بلافاصله تراکنش‌های خود را انجام دهند، برخلاف میانگین ۱۰ دقیقه‌ای برای یک تراکنش معمولی بیت‌کوین.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا