🚨 اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy 603 میلیون دلار اوراق قرضه ارشد را برای خرید بیشتر بیت کوین جمع آوری می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

MicroStrategy ذخایر بیت کوین خود را تقویت می کند پیروزی ۹۲۴۵ بیت کوین اضافی به ارزش تقریبی ۶۲۳ میلیون دلار. این اقدام استراتژیک توسط شرکت دارایی دیجیتال با استفاده از درآمد حاصل از اوراق قرضه ارشد قابل تبدیل و وجه نقد مازاد تامین مالی شد.

به گفته مایکل سیلر، رئیس این شرکت در

خرید پیشگیرانه بیت کوین و مدیریت خزانه داری

با این آخرین خرید، MicroStrategy اکنون دارای مقدار قابل توجهی از ۲۱۴,۲۴۶ BTC از ۱۸ مارس ۲۰۲۴ است. سایلور خاطرنشان کرد که عرضه اوراق قرضه قابل تبدیل که دارای نرخ کوپن ۰.۸۷۵ درصد و حق بیمه تبدیل ۴۰ درصد است، علاقه قابل توجهی را از سوی سرمایه گذاران به خود جلب کرده است.

تحلیلگران تصمیم MicroStrategy را استراتژیک می دانند و تأکید می کنند که افزایش سرمایه از طریق اسکناس های قابل تبدیل نشان دهنده موضع فعال شرکت در تقویت موقعیت مالی و هدایت تلاش های رشد آن است. هدف MicroStrategy با تمرکز بر استفاده از اسکناس‌های قابل تبدیل، از شرایط مطلوب بازار و علاقه سرمایه‌گذاران به شرکت‌های فناوری نوآورانه است.

آخرین دور تامین مالی به دنبال اعلام MicroStrategy در کمتر از یک هفته پیش مبنی بر قیمت گذاری ۵۲۵ میلیون دلاری عرضه اسکناس قابل تبدیل قابل تبدیل در سال ۲۰۳۱ صورت گرفت که در ابتدا ۵۰۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده بود اما برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد گسترش یافت.

MicroStrategy رویکردی فعالانه برای خرید بیت کوین در پیش گرفته است، همانطور که در تصمیم سیلر در آگوست ۲۰۲۰ برای ادغام بیت کوین به عنوان یک دارایی اصلی در ذخایر خزانه داری شرکت مشهود است. این استراتژی شامل استفاده از استراتژی های مالی مانند وام های بدون بهره برای افزایش ذخایر بیت کوین شرکت است.

خرید اخیر ۱۴۶۲۰ بیت کوین به ارزش تقریبی ۶۱۵.۷ میلیون دلار که بین ۳۰ نوامبر تا ۲۶ دسامبر ۲۰۲۳ تکمیل شد، کل ذخایر بیت کوین شرکت را تا پایان سال گذشته به تقریباً ۱۸۹،۱۵۰ بیت کوین افزایش داد.

آیا قبل از نصف کردن رویدادها موقعیت خود را تعیین می کنید؟

با افزایش موفقیت‌آمیز کل دارایی‌های بیت‌کوین، این شرکت اکنون در موقعیت خوبی در آستانه رویداد نصف شدن ماه آینده قرار گرفته است.

به گفته Samson Mow، یکی از حامیان برجسته بیت کوین و مدیر عامل شرکت متمرکز بر بیت کوین Jan3، ارزش بازار قابل توجه شرکت هایی مانند MicroStrategy ناشی از تعهد خاص آنها به بیت کوین در میان همه ارزهای دیجیتال است.

تاثیر بالقوه استراتژی مهم کسب بیت کوین MicroStrategy از طریق اسکناس های قابل تبدیل در فضای ارزهای دیجیتال هنوز مشخص نشده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا