اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل MicroStrategy بازی طولانی مدت بیت کوین را در درآمدهای سه ماهه سوم تکرار می کند

بزرگترین دارنده بیت کوین شرکتی در جهان در حال کاهش زیان خود در مقایسه با درآمدهای قبلی خود است زیرا مدیرعامل آن می گوید به خرید بیت کوین و حفظ آن برای طولانی مدت ادامه خواهد داد.

درآمد سه ماهه سوم شرکت هوش تجاری MicroStrategy نشان می دهد که با وجود بدتر شدن شرایط بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC) ما به گسترش سبد خود ادامه می دهیم.

مالک بیت کوین، بزرگترین شرکت سهامی عام جهان، تایید کرده است که تا پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ همچنان دارای ۱۳۰۰۰۰ بیت کوین است. گفته می شود که این مبلغ ۰.۶۲ درصد از کل بیت کوینی است که تاکنون در اختیار داشته و با هزینه کل حدود ۴ میلیارد دلار خریداری شده است. ۳۰۶۳۹ دلار به ازای هر بیت کوین.

این شرکت در تاریخ ۱ نوامبر ۷۲۷,۰۰۰ دلار کاهش ارزش را برای سه ماهه گزارش کرد. این بسیار کمتر از ۹۱۷.۸ میلیون دلار ثبت شده در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ یا ۶۵ میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

به گفته MicroStrategy، هزینه‌های کاهش ارزش، اصطلاح حسابداری است که شرکت‌ها برای توصیف کاهش ارزش دارایی‌های خود به کار می‌برند، که طبق گفته MicroStrategy، تا ۳۰ سپتامبر حدود ۲ میلیارد دلار زیان کاهش ارزش داشت.

در تماس با درآمد، رئیس و مدیر عامل MicroStrategy، Phong Le استراتژی بلند مدت هولینگ شرکت را تکرار کرد و اظهار داشت:

ما قبلاً هرگز بیت کوین نفروخته‌ایم. برای تکرار استراتژی خود، سعی می‌کنیم بیت‌کوین را به دست آوریم و آن را برای بلندمدت نگه داریم. خیر. ما یک افق زمانی بلندمدت داریم و تجارت اصلی ما از نوسانات قیمت کوتاه‌مدت بیت‌کوین مصون است. “

مایکل سایلر که در ۸ آگوست از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری کرد اما همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت باقی ماند، گفت از زمانی که استراتژی بیت‌کوین خود را در ۱۱ آگوست ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد، سهام شرکت ۱۱۶ افزایش یافته است. من تلفنی گفتم که هستم. درصد در مقایسه با افزایش ۷۲ درصدی بیت کوین در مدت مشابه.

در گزارش درآمد همراه، اندرو یانگ، مدیر مالی، اعلامیه های اخیر تصمیم هیئت استانداردهای حسابداری مالی ایالات متحده برای حمایت از “حسابداری ارزش منصفانه” بیت کوین را تکرار کرد و اظهار داشت: می گوید.

“اگر نهایتاً اتخاذ و اجرا شود، حسابداری ارزش منصفانه رفتار نامطلوب فعلی حسابداری نامشهود اعمال شده برای نگهداری بیت کوین را بهبود می بخشد و پذیرش سازمانی بیشتر بیت کوین را به عنوان یک طبقه دارایی تسهیل می کند. من معتقدم که شما این کار را خواهید کرد.”

MicroStrategy گزارش داد که سود تعدیل شده به ازای هر سهم ۰.۹۶ دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران از زیان ۰.۹۴ دلار، با سود ۱۲۵.۴ میلیون دلاری که تنها ۰.۰۵ درصد از برآوردها پیشی گرفته است.

مربوط: آزمایش پذیرش بیت کوین مادیرا آغاز شد

درآمد این شرکت در سال گذشته به ترتیب در سه ماهه اول و دوم به ۱۱۹.۳ میلیون دلار و ۱۲۲.۱ میلیون دلار رسید. درآمد ۱۶.۴ میلیون دلاری سه‌ماهه سوم از خدمات اشتراک، سریع‌ترین رشد درآمد برای MicroStrategy است که ۵۱ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا