🚨 اخبار ارز دیجیتال

خرید میکرواستراتژی بیت کوین جامعه کریپتو را تقسیم می کند

در حالی که بسیاری این حرکت را تحسین کردند، دیگران به پیامدهای بالقوه نگهداری مقدار زیادی بیت کوین توسط یک نهاد اشاره کردند.

MicroStrategy، یک شرکت تجزیه و تحلیل نرم افزار، اخیرا بیت کوین (BTC) را به دارایی های خود اضافه کرده است. اعضای جامعه کریپتو واکنش های متفاوتی به این حرکت داشته اند.

مایکل سیلر، رئیس اجرایی MicroStrategy در توییت اخیر خود اعلام کرد که این شرکت یک بیت کوین دیگر خریداری کرده است. این اقدام مجموع دارایی های بیت کوین شرکت را به ۱۳۲۵۰۰ بیت کوین رساند که در مجموع ۴.۰۳ میلیارد دلار خریداری شد، اما در زمان نگارش این مقاله تنها ارزش آن حدود ۲.۱ میلیارد دلار بود.

اعضای انجمن رئیس MicroStrategy را تحسین کرده و او را یک “ستاره راک” می نامند که ماموریتش ارائه خدمات بانکی به افراد بدون بانک است.دیگران جشن گرفت تحولات جدید با مشارکت آنها و تعهد به خرید بیت کوین بیشتر برای خود.

با این حال، همه مشتاق خرید ارزهای دیجیتال این شرکت نیستند.چندین فکر این اقدام جدید می تواند پایین ترین قیمت های جدید را برای بهترین دارایی های دیجیتال ایجاد کند.

ویلی وو و دان هلد، تحلیلگران بیت کوین، در یک صرافی توییتری، نظرات خود را در مورد خرید MicroStrategy به اشتراک گذاشتند. به گفته وو، بیت‌کوین‌داران نباید از میزان بیت کوین بیشتر شرکت راضی باشند.تحلیلگر ادعا کرد از آنجایی که تصمیم گیری شرکت متمرکز است، انباشت بیت کوین بیشتر توسط MicroStrategy خطر تمرکز را به همراه دارد. علاوه بر این، وو پیشنهاد کرد که بهتر است فرزندخواندگی توسط مردم جشن گرفته شود.

هلد در رد خود گفت هیچ خطری برای تمرکز وجود ندارد زیرا مالکیت معادل کنترل شبکه نیست.تحلیلگر برجسته هیچ راهی برای کنترل خریدار بیت کوین وجود ندارد، مردم و کسب و کارها می توانند هر چقدر که بخواهند بیت کوین بخرند.

مربوط: همسر هال فینی رویداد خیریه بیت کوین را اعلام کرد

در همین حال، Thaler اخیراً از برنامه‌های این شرکت برای ارائه راه‌حل شبکه لایتنینگ در سال آینده خبر داده است. مدیران گفتند که این شرکت در حال حاضر به دنبال نرم افزار و راه حل هایی است که از شبکه لایتنینگ استفاده می کند.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا