اخبار ارز دیجیتال

با افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین سطح ۱۰ ماهه، شرط های بیت کوین سبز می شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران یک شرکت Fortune 500، در سرتاسر بازار نزولی استدلال کرده است که به سرمایه گذاری در بیت کوین ادامه خواهد داد، زیرا به اصول اولیه آن اطمینان دارد.

سرمایه‌گذاری بیت‌کوین (BTC) شرکت Microstrategy، هوش تجاری و فورچون ۵۰۰، دوباره سبز می‌شود، زیرا بیت‌کوین با شکستن مقاومت کلیدی در حدود ۲۹۰۰۰ دلار به بالاترین سطح ۱۰ ماهه ۳۱۱۶۳ دلاری می‌رسد.

میکرواستراتژی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ زمانی که قیمت بیت کوین حدود ۱۰۰۰۰ دلار معامله می شد، سرمایه گذاری روی بیت کوین را آغاز کرد. از آن زمان، این شرکت هوش تجاری مجموعه ای از خریدهای بیت کوین را در طول دو سال انجام داده است. این شرکت در مجموع ۱۴۰۰۰۰ بیت کوین به قیمت حدود ۴.۱۷ میلیارد دلار با میانگین قیمت هر BTC 29803 دلار خریداری کرد.

Michale Saylor، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، استراتژی بیت کوین را به عنوان یک دارایی پوشش مالی در برابر دلار آمریکا معرفی کرد. جدا از اینکه بیت کوین را شخصاً نگه می دارد و آن را در ترازنامه شرکت می گذارد، تالر چندین شرکت سهامی عام از جمله تسلا، اسپیس ایکس و بسیاری دیگر را متقاعد کرده است که بیت کوین را در ترازنامه خود قرار دهند.

شرط‌بندی‌های بیت‌کوین توسط شرکت‌های Fortune 500 در سراسر بازار صعودی سال ۲۰۲۱ مطلوب به نظر می‌رسند. با این حال، زمستان طولانی کریپتو در سال ۲۰۲۲، که به دلیل سرایت چندگانه کریپتو ناشی از فروپاشی یک کریپتو تک‌شاخ ایجاد شد، باعث شد قیمت بیت‌کوین تا بیش از ۷۰ درصد کاهش یابد. همان شرط بندی بیت کوین که در سال ۲۰۲۱ مطلوب به نظر می رسید، انتقادات زیادی را از سوی منتقدان ارزهای دیجیتال به دنبال داشت زیرا سرمایه گذاری بیت کوین MicroStrategy در طول اوج بازار نزولی در سال ۲۰۲۲ ۵۰ درصد از دست داد.

با این حال، سایلر همیشه معتقد است که به اصول اساسی بیت کوین ایمان کامل دارد و به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برتر ادامه خواهد داد. او گفت که سرمایه گذاری در سهام باید بر اساس یک چرخه قیمتی چهار ساله قضاوت شود، نه بر اساس یک بازار نزولی یا صعودی.

مربوط: میکرواستراتژی ۱۰۴۵ بیت کوین دیگر را به دارایی های در حال رشد کریپتو اضافه می کند

پس از سال ۲۰۲۲ تاسف بار، قیمت بیت کوین در طول سال ۲۰۲۳ قدرت خود را نشان داد و قیمت آن در سه ماهه اول سال جاری بیش از ۵۵ درصد افزایش یافت. قیمت بیت کوین برای سومین ماه متوالی بالاتر از بالاترین سطح ماه قبل بسته شد. این نشانه ای است که یک شاخص بازار صعودی در نظر گرفته می شود و نشان می دهد که بازار صعودی دیگری در حال نزدیک شدن است.

تاریخچه قیمت بیت کوینمنبع: آرشیو بیت کوین

بیت کوین امسال از بیشتر سهام و اوراق قرضه سنتی بهتر عمل کرده است و از ضررهای ناشی از اپیدمی کریپتوهای ناشی از FTX و حماسه Terra Luna پیشی گرفته است.

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روانی هادلر تأثیر بگذارد

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا