🚨 اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy خرید عمده بیت کوین (BTC) را اعلام کرد

فهرست

  • تامین مالی و سرمایه گذاری استراتژیک
  • حمایت تزلزل ناپذیر مایکل سایلر از بیت کوین

شرکت تجزیه و تحلیل داده MicroStrategy با خرید ۳۰۰۰ بیت کوین اضافی به قیمت تقریباً ۱۵۵ میلیون دلار با میانگین قیمت ۵۱۸۱۳ دلار به ازای هر بیت کوین، حرکت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال انجام داده است.

این آخرین خرید، که بین ۱۵ فوریه و ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ انجام شد، کل دارایی های شرکت را به ۱۹۳۰۰۰ بیت کوین رساند. این با قیمت متوسط ​​۳۱۵۴۴ دلار به ازای هر بیت کوین برای کل قیمت خرید حدود ۶.۰۹ میلیارد دلار خریداری شد.

این اعلامیه در پرونده اخیر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام شد.

آخرین خرید نشان دهنده تعهد مداوم MicroStrategy به بیت کوین به عنوان یک جزء کلیدی از استراتژی سرمایه گذاری آن است.

تامین مالی و سرمایه گذاری استراتژیک

رویکرد MicroStrategy برای افزایش دارایی بیت کوین خود شامل استفاده استراتژیک از ذخایر نقدی مازاد و همچنین درآمد حاصل از انتشار و فروش سهام مشترک کلاس A بود.

این شرکت با موفقیت حدود ۷۵۰ میلیون دلار را از طریق قرارداد فروش با نمایندگان فروش کلیدی، از جمله Cowen and Company، LLC، Canaccord Genuity LLC، و BTIG، LLC جمع آوری کرد.

این ابتکار افزایش سرمایه به MicroStrategy اجازه داد تا نه تنها سبد بیت کوین خود را گسترش دهد بلکه ترازنامه خود را نیز تقویت کند.

این اقدام نشان دهنده اعتقاد این شرکت به ارزش بلندمدت بیت کوین و پتانسیل آن برای محافظت در برابر تورم و کاهش ارزش پول است.

حمایت تزلزل ناپذیر مایکل سایلر از بیت کوین

در راستای استراتژی خرید بیت کوین تهاجمی این شرکت، مایکل سایلر، رویاپرداز سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال MicroStrategy، اخیراً قصد خود را برای ادامه خرید بیت کوین “برای همیشه” ابراز کرده است.

Saylor همچنان یکی از مدافعان سرسخت ارز دیجیتال است، اگرچه او با انتقادات و شک و تردیدها روبرو شده است، به خصوص با توجه به ضررهای مالی گذشته که به سرمایه گذاری های بیت کوین این شرکت نسبت داده شده است.

رشد ETF های بیت کوین و پذیرش گسترده تر ارز دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی قانونی، اعتماد آن را تقویت می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا