اخبار ارز دیجیتال

میکرواستراتژی با وجود ضررهای سنگین، سهام بیت کوین را اضافه می کند

دارایی بیت کوین این شرکت نسبت به میانگین قیمت خرید ۳۰۳۹۷ دلاری ۴۵ درصد کاهش یافته است.

بر اساس یک پرونده جدید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شرکت تجزیه و تحلیل نرم افزار MicroStrategy 2395 بیت کوین (BTC) به دست آورده است. در ۲۲ دسامبر، این شرکت ۷۰۴ بیت کوین را به قیمت ۱۶۷۷۶ دلار به ازای هر سکه به مبلغ ۱۱.۸ میلیون دلار فروخت. در ۲۴ دسامبر، MicroStrategy تقریباً ۸۱۰ بیت کوین را به مبلغ ۱۳.۶ میلیون دلار نقدی با میانگین قیمت ۱۶۸۴۵ دلار برای هر سکه خریداری کرد.

در مصاحبه بلومبرگ که اوایل سال جاری منتشر شد، مدیر عامل و شخصیت بلاک چین مایکل تالر به خبرنگاران گفت: بایگانی امروز اولین فروش عمومی BTC توسط این شرکت در حافظه اخیر است. MicroStrategy در حمایت از این تصمیم نوشت:

«MicroStrategy قصد دارد زیان‌های سرمایه‌ای ناشی از این معامله را در برابر سودهای سرمایه قبلی تا حدی که چنین بازگردانی‌هایی تحت قانون مالیات بر درآمد فدرال در حال اجرا مجاز است، بازگرداند و این می‌تواند مزایای مالیاتی ایجاد کند.»

پس از تراکنش فوق، MicroStrategy اکنون ۱۳۲۵۰۰ بیت کوین با میانگین قیمت خرید ۳۰۳۹۷ دلار و ارزش دفتری ۴.۰۳ میلیارد دلار در اختیار دارد. با این حال، ارزش بازار آن در زمان انتشار به ۲.۲ میلیارد دلار کاهش یافته است.

MicroStrategy قبلاً در ۹ سپتامبر فاش کرد که این شرکت ممکن است سهام عادی را به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار منتشر کند یا بفروشد. بین ۱ اکتبر تا ۲۷ دسامبر، این شرکت ۲۱۸۵۷۵ واحد را به سود خالص ۴۶.۴ میلیون دلار فروخت. مدیر عامل این شرکت، مایکل سایلر، در حال حاضر درگیر شکایتی است که توسط دادستان کل دی سی به اتهام فرار مالیاتی تنظیم شده است.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا