اخبار ارز دیجیتال

میکرواستراتژی ۱۰۴۵ بیت کوین دیگر را به دارایی های در حال رشد کریپتو اضافه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

MicroStrategy 1045 بیت کوین اضافی را به قیمت ۲۹.۳ میلیون دلار خریداری کرد و کل دارایی خود را به ۱۴۰۰۰۰ BTC به ارزش بیش از ۱۲.۶ میلیارد دلار رساند.

MicroStrategy، یک شرکت هوش تجاری آمریکایی، اعلام کرد که اخیراً ۱۰۴۵ بیت کوین (BTC) اضافی را به قیمت تقریبی ۲۹.۳ میلیون دلار با میانگین قیمت هر BTC 28016 دلار خریداری کرده است. این خبر در تاریخ ۵ آوریل در توییتی توسط مایکل سیلر، رئیس اجرایی Microstrategy اعلام شد.

از ۵ آوریل ۲۰۲۳، MicroStrategy در مجموع ۱۴۰۰۰۰ بیت کوین را در اختیار دارد که به قیمت تقریباً ۴.۱۷ میلیارد دلار با میانگین قیمت ۲۹۸۰۳ دلار به ازای هر BTC خریداری شده است. این خبر نقطه عطف مهمی برای این شرکت است زیرا به سرمایه گذاری در بیت کوین به عنوان دارایی ذخیره ادامه می دهد.

تالر که در رتبه چهاردهم در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر کوین تلگراف قرار دارد، از طرفداران صریح بیت کوین است و شرکت ها را به سمت استفاده از بزرگترین ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی های استراتژیک سوق داده است. تالر تکرار کرده است که بیت کوین امن ترین و قابل اعتمادترین فروشگاه ارزشی است که امروزه در بازار وجود دارد و به شرکت ها فرصتی منحصر به فرد برای محافظت از دارایی های خود در برابر تورم ارائه می دهد.

Saylor’s MicroStrategy اخیراً وام Silvergate خود را پرداخت و در پایان ماه مارس ۶۵۰۰ BTC خریداری کرد. استراتژی بیت کوین این شرکت شبیه به میانگین هزینه دلار است، اما با مبالغ هنگفتی پول سروکار دارد.

مطالب مرتبط: مایکل سیلور هنوز به دلیل فرار مالیاتی بازداشت است، پرونده MicroStrategy می گوید

MicroStrategy اولین خرید بیت کوین خود را در آگوست ۲۰۲۰ انجام داد و از آن زمان این شرکت به طور مداوم دارایی های خود را افزایش داده است. آخرین خرید، مجموع دارایی های بیت کوین MicroStrategy را به بیش از ۱۲.۶ میلیارد دلار می رساند، که گواهی بر اعتماد این شرکت به پتانسیل بلندمدت ارزهای دیجیتال است.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا