اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که مایکروسافت در حال آزمایش ادغام کیف پول web3 برای مرورگر Edge است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اسکرین شات فرضی مایکروسافت Web3 را برای کریپتوهای مدیریت نشده و NFT تعبیه شده در Edge مناسب نشان می دهد.

در یک تاپیک توییتر در 17 مارس، مستندساز نرم افزار (و گهگاه افشاکننده) Albacore مجموعه ای از اسکرین شات های رابط کاربری Edge (UI) را به اشتراک گذاشت که مراحل اولیه کیف پول جدید Web3 این شرکت را نشان می داد.

آلباکور بدبینانه گفت: “این جدیدترین چالش در مورد ویژگی های مایکروسافت اج است و من واقعاً نمی دانم چه احساسی دارد که چنین چیزی در مرورگر پیش فرض تعبیه شده است.”

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال کار برای ادغام یک کیف پول Web3 سازگار با رمزهای رمزنگاری و غیرقابل تعویض (NFT) در مرورگر وب Edge است.

اولین اسکرین شات مربوط به صفحه معرفی کیف پول Edge است که به نظر می رسد مایکروسافت می گوید:

اگر چنین باشد، مایکروسافت به گذرواژه‌ها و کلیدهای بازیابی دسترسی نخواهد داشت، کیف پول غیرقابل مدیریت خواهد بود و حتی به نظر می‌رسد که برخلاف افزونه مرورگر نصب‌شده، “در Edge ساخته شده است”.

اسکرین شات های پیوست شده توانایی مبادله، ارسال و خرید دارایی های کریپتو را نشان می دهد، با صرافی رمزارز Coinbase و شرکت زیرساخت Web3 MoonPay به عنوان یک “پلتفرمی که به شما کمک می کند ارز دیجیتال بخرید و آن را در کیف پول خود قرار دهید.” من اینجا هستم.

وقتی صحبت از NFT ها می شود، رابط کاربری به سادگی بیان می کند:

حرکت احتمالی مایکروسافت عموماً از نظر محبوبیت از رقبایی مانند کروم گوگل و سافاری اپل عقب مانده است، تلاش اخیر دیگری برای افزایش چشمگیر پیشنهادات و ویژگی های Edge نشان داده شده است.

مربوط: Ankr برای ارائه خدمات نود سازمانی با مایکروسافت شریک می شود

در 7 فوریه، مایکروسافت از ادغام موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) خود و چت از طریق ChatGPT OpenAI به عنوان بخشی از ارتقاء جدید مرورگرهای Bing و Edge خبر داد.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا