🚨 اخبار ارز دیجیتال

لینکدین مایکروسافت دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استخدام کنندگان راه اندازی کرد

لینکدین قصد دارد یک دستیار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استخدام کنندگانی که به دنبال شغل هستند، راه اندازی کند و همچنین یک دستیار آموزشی هوش مصنوعی را در بخش یادگیری خود منتشر خواهد کرد.

پلتفرم اجتماعی متمرکز بر تجارت و لینکدین متعلق به مایکروسافت از عرضه قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید (AI) برای کمک به متقاضیان جویای کار خبر داده است.

LinkedIn در ۳ اکتبر اعلام کرد که عملیات آزمایشی «Recruiter 2024» را که یک ابزار پشتیبانی هوش مصنوعی برای استخدام مدیران است، آغاز خواهد کرد.

بر اساس این اطلاعیه، استخدام‌کنندگانی که از این ابزار استفاده می‌کنند، اکنون می‌توانند با استفاده از «زبان طبیعی» برای یافتن نامزدها در پلتفرم سؤال بپرسند. علاوه بر این، می توانید از این ابزار برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای مشاغل خود نیز استفاده کنید.

در اجلاس Talent Connect Summit در نیویورک، رایان روسلانسکی، مدیر عامل لینکدین، گفت که صنعت به یک کتاب بازی جدید نیاز دارد و هوش مصنوعی می تواند به ایجاد آن کمک کند.

خبر خوب این است که هوش مصنوعی نه تنها نیاز به کتاب‌های بازی جدید را تسریع می‌کند، بلکه ابزاری عالی برای کمک به شما در ساخت کتاب‌های بازی خواهد بود…»

علاوه بر ابزارهای استخدام با کمک هوش مصنوعی، لینکدین همچنین مربیگری مبتنی بر هوش مصنوعی را در بخش یادگیری لینکدین خود راه اندازی کرد. در سمت هوش مصنوعی، می‌تواند محتوا را سفارشی کند و بر اساس آرزوهای شغلی کاربر، مشاوره در زمان واقعی ارائه دهد.

سال گذشته، لینکدین افزایش ۶۵ درصدی علاقه به دوره های هوش مصنوعی خود را گزارش کرد. در حال حاضر، ابزارهای جدید استخدام و یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی تنها برای «تعداد کمی» از کاربران در دسترس خواهند بود، اما در طول سال به طور گسترده‌تری در دسترس خواهند بود.

مربوط: سامسونگ تراشه هوش مصنوعی را با استارت‌آپ کانادایی Tenstorrent توسعه می‌دهد

LinkedIn متعلق به مایکروسافت است و طبق گزارش ها از فناوری OpenAI، توسعه دهنده چت ربات محبوب هوش مصنوعی Chat-GPT، با کمک مایکروسافت برای توسعه قابلیت های هوش مصنوعی خود استفاده می کند.

این شرکت پیام‌هایی با کمک هوش مصنوعی را برای استخدام‌کنندگان در ماه می منتشر کرد و از آن زمان گزارش داده است که ۷۴ درصد از کاربران گفته‌اند که در زمان آنها صرفه‌جویی می‌کند.

LinkedIn یکی از شرکت‌هایی است که شروع به ادغام برنامه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در فعالیت‌های خود کرده است. در ۲۷ سپتامبر، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، پاسخ Chat-GPT را با دستیار جدید چت هوش مصنوعی معروف به Meta AI اعلام کرد.

دستیار هوش مصنوعی متا در پلتفرم های متعلق به متا از جمله رسانه های اجتماعی محبوب و برنامه های پیام رسانی اینستاگرام، فیس بوک و واتس اپ ادغام خواهد شد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا