اخبار ارز دیجیتال

Microsoft Azure Marketplace ورود به داده های بلاک چین را یکسان می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نیت هالیدی، مدیر عامل Space and Time می‌گوید این به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن امنیت و قدرت محاسباتی، روی بلاک چین بسازند.

Space and Time، یک شرکت داده Web3، اعلام کرد که توسعه دهندگان اکنون می توانند انبارهای داده را مستقیماً از Azure Marketplace، فروشگاه آنلاین مایکروسافت برای خدمات و برنامه های کاربردی برای استفاده در Azure مستقر کنند.

اسپیس اند تایم در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، اعلام کرد که دروازه ای سریع برای توسعه دهندگان برای دسترسی، تجزیه و تحلیل و مدیریت داده های بلاک چین بومی خواهد داشت. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به سرعت حجم داده های سازمانی بزرگ را به موارد استفاده جدید برای قراردادهای هوشمند و داده های بلاک چین نمایه شده وارد کنند.

این ادغام به شرکت ها امکان دسترسی به داده های توزیع شده را بدون بازسازی زیرساخت های موجود خود می دهد. بر اساس این اعلامیه، این به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن امنیت و قدرت محاسباتی، روی بلاک چین بسازند.

نیت هالیدی، مدیر عامل فضا و زمان، اظهار داشت که داده‌های قابل تأیید در زنجیره‌های بلوکی، مشاغل و هوش مصنوعی (AI) بسیار مهم است. تعطیلات به شرح زیر توصیف شد.

ما به کسب‌وکارها توانایی ادغام داده‌های بلاک چین را در برنامه‌های کاربردی و فرآیندهای تجاری خود می‌دهیم، که هم برای رشد مشتری و هم امکان مدیریت مسئولانه داده‌ها ضروری است.»

کاتلین میتفورد، مدیر اجرایی مایکروسافت آزور، گفت: توسعه جدید ابزارهایی را که توسعه دهندگان برای ایجاد نسل بعدی موارد استفاده از بلاک چین نیاز دارند، در اختیار آنها قرار می دهد. میتفورد افزود: در مایکروسافت، ما در بازارهای نوظهور، از جمله بلاک چین و داده های توزیع شده، رشد می کنیم.

مربوط: ممنوعیت ChatGPT در ایتالیا: دیده بان داده محدودیت ها را در تقاضای شفافیت لغو می کند

مایکروسافت یکی از حامیان بسیاری از شرکت داده Web3 است. در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۲، صندوق M12 مایکروسافت به همراه سایر سرمایه گذاران از جمله Avalanche، Polygon و HashKey به دور سرمایه گذاری استراتژیک Space and Time پیوست.

در خبری دیگر، طبق گزارش ها، مایکروسافت در حال توسعه تراشه های هوش مصنوعی برای کاهش هزینه های توسعه برای OpenAI و پروژه های داخلی است. به نظر می رسد سرمایه گذاری اخیرا فاش شده تلاشی برای کاهش اتکای شرکت به واحدهای پردازش گرافیکی Nvidia باشد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات مالیاتی رمزنگاری

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا