🚨 اخبار ارز دیجیتال

خانواده مایکل شوماخر به دلیل مصاحبه هوش مصنوعی شکایت کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توسعه سریع هوش مصنوعی بدون شک برای قانونگذاران و سیستم های دادگاه در سراسر جهان دردسرهایی ایجاد می کند.

یک مجله آلمانی از هوش مصنوعی (AI) برای شبیه سازی مصاحبه با مایکل شوماخر راننده سابق فرمول یک استفاده کرده است. خانواده وی اعلام کرده اند که در این خصوص اقدام قانونی خواهند کرد.

مجله آلمانی آکتول بمیر قول «اولین مصاحبه!» که در ۱۴ آوریل منتشر می شود! از آنجایی که شوماخر در سال ۲۰۱۳ در یک حادثه اسکی دچار آسیب شدید مغزی شد،

جلد نسخه Die Aktuelle به عنوان “اولین مصاحبه مایکل شوماخر!” سس: فونکه

این مجله عبارت “به ظاهر واقعی به نظر می رسد” را به جلد خود اضافه کرد، اما شامل مجموعه ای از نقل قول ها بود که ظاهراً توسط هوش مصنوعی تولید شده بود، که در پایان مقاله فاش شد و باعث انزجار طرفداران شد.

سخنگوی خانواده شوماخر در ۲۰ آوریل به ESPN و رویترز تایید کرد که آنها علیه دی اکتوئل اقدام قانونی خواهند کرد.

شکایت پیش رو نشان دهنده موج فزاینده ای از اقدامات نظارتی مربوط به هوش مصنوعی است زیرا دولت ها و دادگاه ها با نحوه برخورد با فناوری به سرعت در حال تحول دست و پنجه نرم می کنند.

۱۲ قانونگذار اتحادیه اروپا در نامه ای که خواستار یک مجموعه قوانین جهانی در زمینه توسعه هوش مصنوعی شد، خواستار توسعه مشترک “ایمن” هوش مصنوعی شدند.

مربوط: در طول مسیر، سایر توسعه دهندگان هوش مصنوعی در دادگاه با ادعای اینکه مطالب آنها شبیه هنرمندان نیست، مبارزه می کنند

قانونگذاران خواستار برگزاری نشست سران اروپا و آمریکا برای بحث در مورد اصول حاکم بر توسعه، کنترل و استقرار هوش مصنوعی شدند.

دیگران ممکن است از هوش مصنوعی برای تقلب در دنیای تجارت استفاده کنند. رگولاتورهای مالی کالیفرنیا اخیرا علیه چندین شرکت اقدام کردند و ادعا کردند که از هوش مصنوعی برای ایجاد آواتاری استفاده کرده اند که به عنوان مدیر عامل در یک ویدیوی YouTube ظاهر می شود.

هوش مصنوعی اخیراً برای جعل هویت دیگر افراد مشهور استفاده شده است.کلیپی که ادعا می‌کند کانیه وست خواننده رپ را در حال اجرای کاور آهنگ دریک نشان می‌دهد یک لحظه صبر کن ما به خانه می رویم اخیراً در توییتر درباره آن صحبت شد، صدا در واقع توسط یک هوش مصنوعی تولید شده است.

گروه رسانه ای Universal Music Group گزارش شده است که نگران چنین آهنگ هایی است که توسط هوش مصنوعی تولید می شود و به پلتفرم های پخش مانند Spotify هشدار داده است که سرویس های مرتبط با هوش مصنوعی از رسانه های دارای حق چاپ استفاده می کنند. من دستور می دهم آن را مسدود کنید تا امکان جمع آوری آن وجود نداشته باشد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بودنویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا