اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر مقدار زیادی سهام می فروشد. خرید بیت کوین؟

مایکل سیلر، یکی از نام‌های پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال، اخیراً برای فروش ۳۱۵۰۰۰ سهم MicroStrategy (MTSR) که ارزش آن تقریباً ۲۱۶ میلیون دلار تخمین زده می‌شود، درخواست داد.

این معامله در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار مشخص شد که انتظار می رود این سهام در ۲ ژانویه در بورس NASDAQ فروخته شود.

بر اساس این پرونده، سهام فروخته شده تحت تمرینات اختیار معامله سهام و جوایز مربوط به آوریل ۲۰۱۴ و اوایل ژانویه خریداری شده است.

این فروش نشان دهنده بخش قابل توجهی از سهام Saylor در MicroStrategy است، شرکتی که به سرمایه گذاری قابل توجه خود در بیت کوین معروف است.

استراتژی تهاجمی بیت کوین MicroStrategy

MicroStrategy به شدت ذخایر بیت کوین خود را افزایش داده است و اخیراً ۱۴۶۲۰ بیت کوین را به قیمت تقریباً ۶۱۵.۷ میلیون دلار خریداری کرده است.

این خرید که در بازه زمانی ۳۰ نوامبر تا ۲۶ دسامبر ۲۰۲۳ انجام شد، کل دارایی بیت کوین شرکت را به تقریباً ۱۸۹۱۵۰ بیت کوین افزایش داد که در مجموع حدود ۵.۹ میلیارد دلار خریداری شد.

رویکرد جسورانه MicroStrategy به سرمایه گذاری بیت کوین در آگوست ۲۰۲۰ با یک تغییر استراتژیک برای پذیرش بیت کوین به عنوان یک دارایی ذخیره اولیه خزانه آغاز شد. این استراتژی شامل استفاده از تاکتیک‌های مالی مانند وام‌های بدون بهره برای افزایش سبد بیت کوین است.

بیت کوین بیشتری بخرید؟

جامعه ارزهای دیجیتال از حدس و گمان‌هایی مبنی بر اینکه فروش سهام Saylor می‌تواند منادی سرمایه‌گذاری شخصی در بیت‌کوین باشد، پر شده است.

این یک سناریوی بسیار محتمل به نظر می رسد، به خصوص پس از اینکه سیلر قصد MicroStrategy را برای خرید بیت کوین بیشتر در کنفرانس سه ماهه چهارم خود تایید کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا