اخبار ارز دیجیتال

مایکل تالر در مورد شکست FTX: “از ابتدا غیر اخلاقی و غیرقانونی”

تالر SBF را “فرزند پوستر دنیای رمزنگاری” نامید، و با شکستن شیطنت های او که در نهایت منجر به سقوط امپراتوری او شد.

در مصاحبه اخیر، مایکل سیلر، رئیس اجرایی MicroStrategy و گاو نر بیت کوین (BTC) نظرات خود را در مورد سقوط امپراتوری FTX به اشتراک گذاشت.

تالر می‌گوید سال‌ها یک «جنگ چریکی جوشان» سطح پایین بین بیت‌کوین و جوامع ارزهای دیجیتال بر سر شیوه‌های صنعتی مانند آنچه او مکرراً آن را «آشکار» می‌نامید، وجود داشته است.

از دیدگاه تالر، سام بنکمن-فرید «کودک معمولی» دومی بود.

“اینکه بتوانید اوراق بهادار ثبت نشده خود را منتشر کنید از نظر اخلاقی ورشکسته است. سام و اکثر افراد در دنیای رمزارز همیشه گناهکار بوده اند.”

او چنین رفتاری را به درک خود از مشکلات ذاتی جامعه کریپتو یعنی حرص، تکبر و حماقت نسبت می دهد.

از آنجا، Saylor به آنچه که او آن را “پیچش شیطانی” در گفتگوهای FTX می خواند، وارد شد. این امر مستلزم آن بود که SBF میلیاردها دلار از توکن های هوایی تولید کند و میلیاردها دلار وام از منابع مالی کاربران صادر کند.

در حالی که بسیاری داستان SBF و سوءمدیریت وجوه او را رد کردند، جامعه Reddit از Thaler برای توضیح واضح و ساده وضعیت BTC استقبال کردند.

یکی از کاربران، که در غیر این صورت به Thaler اهمیتی نمی دهد، نوشت که توضیحات او یکی از “بهترین ها” بود.

مربوط: اولین بازار خرسی؟توصیه هایی از گاو بیت کوین مایکل تالر

این اولین اظهار نظر تالر در مورد رسوایی FTX نبود. در روزهای اولیه کشف، او به همراه چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، یکی از اولین کسانی بود که جامعه را به تمرین خود مدیریتی ترغیب کرد.

کل جامعه کریپتو منتظر جلسه 13 دسامبر برای بررسی سقوط صرافی است. آنها انتظار دارند افراد مرتبط با SBF در این روز در دادگاه حاضر شوند و شهادت دهند.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا