اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر هشداری حیاتی به دارندگان بیت کوین صادر کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلررئیس MicroStrategy، یک شرکت پیشرو در زمینه هوش تجاری و یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین، هشدار بسیار مهمی را به جامعه بیت کوین صادر کرده است. او فاش کرد که تیم امنیتی وی ویدیوهای دیپ جعلی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی (AI) را که کلاهبرداری های بیت کوین را تبلیغ می کرد، حذف کرده است.

Saylor توضیح داد که تیم او هر روز حدود ۸۰ ویدیوی جعلی تولید شده توسط هوش مصنوعی یوتیوب را حذف می کند، اما کلاهبرداران همچنان به ساختن بیشتر ادامه می دهند.

رئیس MicroStrategy نگرانی خود را به X (توئیتر سابق) ابراز کرد و به جامعه کریپتو در مورد پادکست‌های جعلی هشدار داد و از کاربران خواست یک بارکد را اسکن کرده و بیت‌کوین را ارسال کنند تا دو برابر مبلغ را پس بگیرند. اینها تاکتیک های معمولی کلاهبرداری بیت کوین هستند که هدف آنها فریب دادن و سرقت از قربانیان ناآگاه است.

در این زمینه، Saylor به دارندگان بیت کوین هشدار می دهد که هیچ راه بدون ریسکی برای دو برابر کردن بیت کوین آنها وجود ندارد و MicroStrategy به کسانی که بارکد را اسکن می کنند، بیت کوین نمی دهد. او همچنین از آنها می خواهد که همیشه بررسی کنند و کورکورانه اعتماد نکنند.

Saylor تنها شخصیت رمزنگاری شناخته شده ای نیست که هدف کلاهبرداران هوش مصنوعی قرار گرفته است. در نوامبر سال ۲۰۲۳، ویدیوهای دیپ فیک مدیر عامل ریپل، برد گارلینگ هاوس، در حال تبلیغ هدایای جعلی XRP در رسانه های اجتماعی منتشر شد.

هوش مصنوعی (AI) یک فناوری پیشرفته و به سرعت در حال گسترش است که می تواند محتوای دیجیتالی واقعی و متقاعدکننده مانند عکاسی، ویدئو، صدا و متن تولید کند. اگرچه هوش مصنوعی کاربردهای مثبت و مفید زیادی دارد، اما می توان از آن برای اهداف مخرب نیز استفاده کرد.

جامعه کریپتو باید از خطرات احتمالی ناشی از هوش مصنوعی آگاه باشد و برای محافظت از دارایی های خود اقدام کند. برخی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های هوش مصنوعی شامل تأیید منبع و صحت هر گونه اطلاعات یا پیشنهاد مربوط به رمزنگاری قبل از هر اقدامی است. علاوه بر این، آنها هرگز نباید رمزنگاری را به آدرس‌ها یا پلتفرم‌های ناشناخته یا نامعتبر ارسال کنند، به‌خصوص اگر وعده‌های بازگشت یا پاداش غیرواقعی را بدهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا