🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر با دو برابر کردن قیمت بیت کوین، طلا را رد کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توضیح مایکل سیلر در مورد مقایسه بیت کوین و طلا
  • “ETF بیت کوین یک اشتباه بزرگ بود”

مایکل سایلر، مشتاق ارزشمند بیت کوین، که غول هوش تجاری MicroStrategy را تأسیس کرد و مدت طولانی به عنوان مدیر عامل آن خدمت کرد، با مقایسه عملکرد غیرضروری بیت کوین از سال ۲۰۲۰ با عملکرد طلا، اظهارنظری صعودی کرد.

در همین حال، جیم بیانکو، رئیس Bianco Research، معتقد است که راه اندازی ETF بیت کوین یک “اشتباه بزرگ” بوده است.

توضیح مایکل سیلر در مورد مقایسه بیت کوین و طلا

سایلر که اخیراً از مدیرعاملی MicroStrategy استعفا داده و اکنون رئیس استراتژی بیت کوین این شرکت است، پستی را منتشر کرد که نشان می داد بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، از ۱۰ آگوست ۲۰۲۰ به سرعت ۳۳۳ درصد افزایش یافته است و رقیب فیزیکی آن بیت کوین است. . طلا از آن زمان تاکنون یک درصد از ارزش خود را از دست داده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین بالاتر از سطح ۵۲۴۰۰ دلار در حال تغییر است که نسبت به روز دوشنبه ۱۲ فوریه ۹.۱۴ درصد افزایش یافته است. طلا با قیمت ۲۰۱۸ دلار معامله می شود. بین ۱ فوریه و ۱۴ فوریه، XAU بیش از ۹ درصد از دست داد و به زیر سطح ۲۰۰۰ دلار سقوط کرد. با این حال، از آن زمان بهبودی کمی بیش از ۱ درصد وجود داشته است.

در توییتی که هفته گذشته منتشر شد، سیلور ظاهرا هدف قیمت بیت کوین را که انتظار دارد بیت کوین به آن برسد را بیان کرد: ۶۰۰۰۰ دلار (همانطور که در توییت ذکر کرد ۰.۰۶ میلیون دلار). این اولین باری است که سایلر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکسته است، به جز چند مورد که تصور می کرد قیمت ممکن است به ۱ میلیون دلار برسد.

سیلر معتقد است بیت کوین دارایی است که باید حداقل ۱۰ سال نگه داشته شود.

“ETF بیت کوین یک اشتباه بزرگ بود”

جیم بیانکو، رئیس و استراتژیست کلان در Bianco Research، در گفتگوی اخیر با پادکست بیت کوین ناتالی برونل، ETF بیت کوین را یک «اشتباه بزرگ» خواند. وی با بیان اینکه این محصول قیمت را بسیار افزایش می دهد، اذعان داشت: بچه ها به ازای هر بیت کوین ۶۰۰۰۰ دلار دریافت خواهید کرد، تبریک می گویم.

با این حال، بیانکو مطمئن است که بیت کوین هرگز از این طریق به ۱ میلیون دلار نخواهد رسید، زیرا به گفته او، BTC اکنون به لطف ETF های شناسایی شده در حال تبدیل شدن به بخشی از سیستم مالی فعلی است.

وی با بیان اینکه از مدت ها قبل همین اشتباه در مورد طلا انجام شد، گفت: قرار بود طلا جایگزینی برای سیستم مالی سنتی باشد، اما پس از آن ETF های نقدی و آتی معرفی شدند و هرگز این اتفاق نیفتاد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا