🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر سکوت خود را در مورد نزدیک شدن سریع بیت کوین ATH جدید شکست

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • انتظارات جدید بیت کوین ATH مایکل سیلر
  • ATH بیت کوین جدید احتمالا در چند روز آینده: تحلیلگر برتر

مایکل سیلر، مدافع و بنیانگذار MicroStrategy، از پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X برای برقراری تماس خوشبینانه بیت کوین با جامعه جهانی ارزهای دیجیتال در رابطه با بالاترین قیمت بیت کوین جدید که به زودی انتظار دارد، استفاده کرد.

در همین حال، مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال در توییتی اعلام کرد که ممکن است طی چند روز آینده به بالاترین سطح تاریخی جدیدی برای بیت کوین برسد.

انتظارات جدید بیت کوین ATH مایکل سیلر

مایکل سیلور در توییتی نوشت که در حال حاضر قیمت بیت کوین همچنان زیر سطح ۷۰۰۰۰ دلار است (به گفته او ۰.۰۷ میلیون دلار بر حسب یک میلیون دلار آمریکا اندازه گیری می شود)، به دنبال ابتکار پیشنهادی یکی دیگر از ماکسیمالیست های بیت کوین، سامسون موو. مدافع “۱ میلیون دلار بیت کوین”.

بیت کوین در روز دوشنبه به ۶۸۰۰۰ دلار جهش کرد و با تغییر قیمت آن به ۶۶۸۲۶ دلار در زمان نگارش مقاله، ۷۰۰۰۰ دلار به نظر یک سطح طبیعی برای اوج قیمت تاریخی بعدی برای BTC است. قبلی در نوامبر ۲۰۲۱ به دست آمد، زمانی که بیت کوین ۶۹۰۰۰ دلار شکست.

غول هوش تجاری مایکل سیلر MicroStrategy از آگوست ۲۰۲۰ خریدار ثابت BTC بوده است. در اواخر فوریه، این شرکت یک خرید بزرگ دیگر بیت کوین را اعلام کرد و ۳۰۰۰ بیت کوین را به قیمت تقریبی ۱۵۵ میلیون دلار خریداری کرد. MicroStrategy در حال حاضر ۱۹۳۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۲۸۶۲۶۹۷۳۰۰ دلار دارد.

هفته گذشته، زمانی که بیت کوین سد قیمتی ۶۱۰۰۰ دلاری را شکست، سایلر از حساب توییتر/X خود استفاده کرد تا از جامعه جهانی ارزهای دیجیتال درخواست کند که بیت کوین خود را نفروشند.

ATH بیت کوین جدید احتمالا در چند روز آینده: تحلیلگر برتر

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، امروز در توییتی درباره “رشد بزرگ و حرکت صعودی بزرگ در بیت کوین” نوشت. وی خاطرنشان کرد که اگرچه بیت کوین هنوز به بالاترین سطح تاریخی جدید نرسیده است، “احتمالاً در چند روز آینده این اتفاق خواهد افتاد.”

با این حال، پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، تحلیلگر انتظار دارد بیت کوین در ماه های آینده به سمت اواسط ۵۰۰۰۰ دلار بهبود یابد و آلت کوین ها افزایش یابد.

پوپ پیش از این بارها به اهمیت رویکرد نصف شدن بیت کوین که برای اواسط آوریل برنامه ریزی شده است، اشاره کرده بود. این رویداد هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد و میزان پاداش استخراج‌کنندگان بیت‌کوین را در هر بلوک جدید کاهش می‌دهد. این نصف کردن، پاداش را از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳۱۲۵ بیت کوین در هر بلوک کاهش می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا