🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین می شکند، در اینجا چیزی است که قیمت SHIB برای پاک کردن صفر در نهایت نیاز دارد: آدام بک می گوید اگر این اتفاق بیفتد بیت کوین می تواند به ۷۰۰۰۰۰ دلار برسد: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today

U.Today سه خبر مهم کریپتو در روز گذشته را ارائه می دهد.

گاو بیت کوین مایکل سیلر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکست

در پست اخیر X، مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، گفت بینش مشترک اطلاعات مربوط به مسیر آینده قیمت بیت کوین، کنجکاوی را در میان اعضای جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است. در پست او آمده است: «قیمت بیت کوین هنوز زیر ۰.۰۶ میلیون دلار است» و هدف مشخصی را برای ارزش بیت کوین تعیین می کند. بیانیه سایلر دو دیدگاه متفاوت را در مورد روند بیت کوین نشان می دهد. ابتدا، او یک هدف کوتاه مدت ۶۰۰۰۰ دلاری برای بیت کوین ارائه می کند. این سطح قیمت نزدیک به بالاترین قیمت قبلی این ارز دیجیتال یعنی ۶۹۰۰۰ دلار است. مورد دوم به یک هدف بلندمدت بلندپروازانه تر اشاره می کند: هدف قیمتی حدود ۱ میلیون دلار برای هر بیت کوین. خواه بیت کوین به ۶۰۰۰۰ دلار برسد یا ارزش های بالاتری نزدیک به ۱ میلیون دلار را هدف قرار دهد، دیدگاه سیلور می تواند به افرادی که به دنبال شفافیت در استراتژی های سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال خود هستند، کمک کند.

شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۱ دلار: این چیزی است که قیمت SHIB برای پاک کردن صفر در نهایت نیاز دارد

دو هفته اخیر مثبت بوده است شیبا اینوارزش میم سکه بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت و از ۰.۰۰۰۰۰۸۸ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۹۸ دلار رسید. با این حال، همچنان زیر سطح قیمت مورد نظر علاقه مندان SHIB باقی می ماند. طبق داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، ۱۶.۱۲ تریلیون توکن Shiba Inu بین SHIB و آستانه ۰.۰۰۰۰۱ دلاری قرار دارد. این رقم نشان دهنده حجم SHIB است که در ۲۷۸۵۰ کیف پول نگهداری می شود که همگی در قیمت مورد نظر خریداری شده اند اما در حال حاضر ضرر دارند. در نتیجه، در حالی که دارندگان این تریلیون ها توکن منتظر فرصتی هستند تا دارایی های خود را از بین ببرند، دیوار فروش عظیمی در بازار آویزان است. چالش سرمایه گذاران صعودی داشتن قدرت خرید لازم برای جذب این حجم قابل توجه است. یکی از موانع مهمی که برای نزدیک کردن SHIB به نقطه عطف مورد نظر باید برطرف شود، فروش آتی توسط مالکانی است که می خواهند ضرر و زیان را کاهش دهند.

به گفته آدام بک، اگر این اتفاق بیفتد، بیت کوین (BTC) می تواند به ۷۰۰۰۰۰ دلار برسد

آدام بک، مدیر عامل Blocksteam اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است برای به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره قیمت بیت کوین به گفته وی، اگر بزرگترین ارز دیجیتال جهان بتواند ارزش بازار طلا را که در حال حاضر حدود ۱۳.۵ تریلیون دلار است، بدست آورد، می تواند از سطح ۷۰۰۰۰۰ دلار فراتر رود. نظر بک به دنبال مشاهدات اخیر است مبنی بر اینکه بیت کوین نه تنها جریان های سرمایه گذاری قابل توجهی را جذب می کند، بلکه باعث کاهش سرمایه گذاری در طلا نیز می شود. اگر بیت کوین به جذب سرمایه از طلا ادامه دهد و باعث شود هر دو دارایی از نظر ارزش در وسط قرار بگیرند، این می تواند به طور قابل توجهی قیمت بیت کوین را افزایش دهد. این در بحبوحه علاقه فزاینده به ETF های بیت کوین است که به سرعت از همتایان طلای خود از نظر جریان سرمایه گذاری پیشی می گیرند. طبق آخرین داده‌ها، جریان تجمعی خالص ۱۰ ETF برتر بیت‌کوین، از جمله ETF‌های اصلی مانند GBTC، در سه روز گذشته دو برابر شده و به بیش از ۳ میلیارد دلار رسیده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا