اخبار ارز دیجیتال

لایحه MiCA حاوی هشدارهای واضحی برای تأثیرگذاران ارزهای دیجیتال است

لایحه مقررات ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا قرار است پس از چند مرحله اضافی به قانون تبدیل شود و شامل بخش‌هایی است که ممکن است بر بسیاری از اینفلوئنسرهای کریپتو تأثیر بگذارد.

قوانین اتحادیه اروپا (EU) با هدف تنظیم ارزهای رمزنگاری شده می‌تواند در صورت عدم افشای تضاد منافع احتمالی، اینفلوئنسرهای کریپتو را به دلیل دستکاری بازار تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

لایحه بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) که در ۱۰ اکتبر توسط کمیته امور اقتصادی و پولی پارلمان اروپا تصویب شد، انتظار می رود در چند روز آینده به تصویب برسد. مانع.

پاتریک هنسن، مدیر استراتژی و سیاست اتحادیه اروپا در ناشر استیبل کوین سیرکل، با استناد به نظرات عمومی که بدون افشای مناسب در توییتی در ۱ نوامبر ارائه شده است، از نزدیک تصویب این لایحه را زیر نظر دارد. من روی بخشی که انجام دادم تمرکز کردم.

در بخشی که هانسن بر آن تاکید کرد، گفت که اظهار نظر پس از اتخاذ یک موقعیت ارز دیجیتال و عدم افشای موثر تضاد منافع می‌تواند دستکاری بازار تلقی شود.

این بخش اقدامی است که در لایحه MiCA با هدف جلوگیری از تجارت داخلی، افشای غیرقانونی اطلاعات داخلی و دستکاری بازار مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده برای اطمینان از یکپارچگی بازار دارایی‌های رمزنگاری شده است.

مربوط: وکیل کریپتو: گفتن “این یک توصیه مالی نیست” شما را از زندان خارج نمی کند

این متن مورد توجه جامعه رمزنگاری قرار گرفته است، با یک پست مرتبط در subreddit ارز رمزنگاری شده Reddit که نشان می‌دهد انجمن نیز از آن پشتیبانی می‌کند، با نظر بالای تاپیک: .

ما در پروژه‌های خاصی تقلب می‌کنیم و هرگز مسئولیت ضررهایی که به مردم وارد می‌کنند را نمی‌پذیریم. زمان آن رسیده است که این تأثیرگذاران به آنچه که لیاقتش را داشتند، برسند.»

بعید است که MiCA تا سال ۲۰۲۴ به طور کامل اجرا شود، اما هانسن حتی پس از نهایی شدن متن در ۵ اکتبر آن را “شکل خالص” نامید و ممکن است تصویب شود.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا