اخبار ارز دیجیتال

MIAX تصاحب شرکت تابعه FTX LedgerX را تکمیل کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این معامله در ماه آوریل اعلام شد و در ۴ می توسط قاضی ورشکستگی تایید شد.

بورس بین‌المللی میامی (MIAX)، متعلق به هلدینگ بین‌المللی میامی، خرید LedgerX، یکی از دارایی‌های FTX را که برای فروش توسط دادگاه در ژانویه تأیید شده بود، تکمیل کرد. LedgerX یک مرکز مبادله و تسویه است که توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) تنظیم می شود.

توماس گالاگر، مدیرعامل هلدینگ بین‌المللی میامی (MIH) در بیانیه‌ای گفت که خرید LedgerX بخش کلیدی استراتژی رشد ما است و محصولات جدید و نوآورانه‌ای را به صنعت مبادلات و معاملات آتی به ارمغان می‌آورد. مجموعه ای از شرکت های مالی متعلق به MIH.

کایل دیویس و سو ژو، بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) و لزلی لام، مدیر عامل OPNX، یک صرافی ارزهای دیجیتال که توسط کوینفلکس تأسیس شده است، در ماه آوریل اعلام کردند که MIAX در توییتی در تاریخ ۲۱ ام نیز ادعا کرده است که یک سرمایه گذار در شرکت.

طرفین در ماه آوریل قرارداد خرید و فروش LedgerX توسط MIAX را امضا کردند و در انتظار تایید دادگاه بود. FTX در آن زمان اعلام کرد که درآمد حاصل از فروش باید به حدود ۵۰ میلیون دلار برسد. جان دورسی، قاضی دادگاه ورشکستگی دلاور، این معامله را در ۴ می تایید کرد.

مرتبط: رئیس CFTC راستین بهنهام از لجر ایکس به عنوان یک داستان موفقیت آمیز در میان سقوط FTX نام می برد.

LedgerX، همراه با پلتفرم های معاملات سهام Embed، FTX Japan و FTX Europe، در ماه ژانویه توسط دادگاه دلاور برای فروش تایید شد. حدود ۱۱۷ خریدار احتمالی به این ملک ابراز علاقه کردند که ۵۶ نفر از آنها به طور خاص روی LedgerX متمرکز بودند. سخنگوی یکی دیگر از مناقصه‌گران LedgerX، OKC USA، گفت که این شرکت می‌تواند برای اظهاراتی که در پرونده‌های مربوط به فروش «صحت ندارد»، «تسکین مناسب» بگیرد، اما با فروش مخالفت نکرد.

FTX در ۱۷ می با مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران، گری وانگ و مدیر مهندسی سابق، نیشاد سینگ، به دلیل کوتاهی در انجام اقدامات لازم هنگام خرید Embed. شکایتی را ارائه کردند. FTX هنگام بسته شدن قرارداد در ماه سپتامبر، ۲۲۰ میلیون دلار به شرکت پرداخت کرد. بالاترین پیشنهاد از زمان ورشکستگی FTX یک میلیون دلار بود. در همان روز، FTX برای بازپس گیری بیش از ۲۴۰ میلیون دلار از مدیر عامل Embed، مایکل گیلز، شکایت کرد.

مجلات: بازی های SBF “اخلاقی” متوقف شد، بدترین روند ثبت نام بازی های Web3، Tomb Chaser: Web3 Gamerنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا