اخبار ارز دیجیتال

Miami-Dade حق حذف نام FTX از Heat Arena را به دست می آورد

مقامات کانتی در سال 2021 با صرافی‌های ارزهای دیجیتال مذاکره کرده‌اند تا سالن میامی هیت آرنا FTX Arena را با قیمت 135 میلیون دلار تا سال 2040 نامگذاری کنند.

به گزارش آسوشیتدپرس، پس از اعطای حقوق یک قاضی ورشکستگی ایالات متحده در دلاور در 11 ژانویه، شهرستان میامی داد به زودی حذف نام تجاری تبلیغاتی FTX را از میامی هیت آرنا NBA آغاز خواهد کرد.

مقامات کانتی در سال 2021 قراردادی به ارزش 135 میلیون دلار با صرافی ارزهای دیجیتال امضا کردند که به آن حق تغییر نام سالن میامی هیت آرنا FTX Arena را تا سال 2040 داد. بسیاری از ورودی‌ها، سقف‌های ورزشگاه، زمین‌های بسکتبال، پیراهن‌های چوگان امنیتی و بسیاری از کارت‌هایی که کارمندان برای دسترسی به امکانات ما استفاده می‌کنند با نشان FTX علامت‌گذاری شده‌اند.

پس از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX، مقامات Miami-Dade درخواستی برای فسخ قرارداد حق نام گذاری در 22 نوامبر ارائه کردند. به عنوان بخشی از این معامله، Heat از ژوئن 2021 سالانه 2 میلیون دلار دریافت خواهد کرد. 1 ژانویه سررسید آخرین پرداخت بود.

معاملات اسپانسر ورزشی یکی از تاکتیک های بازاریابی کلیدی FTX است. یکی از شراکت ها شامل قراردادی با تیم مسابقه بین المللی فرمول 1 تحت حمایت مرسدس، حق نام گذاری استادیوم کال مموریال در برکلی، کالیفرنیا، و تایید تام بردی، مدافع NFL بود.

مرتبط: FTX بیش از 5 میلیارد دلار پول نقد و رمزنگاری مایع را بازیابی کرد: گزارش

به گزارش کوین تلگراف، سازمان حرفه ای ورزش های الکترونیکی Team SoloMid (TSM) نیز قرارداد 210 میلیون دلاری با FTX را به حالت تعلیق درآورده است. این همکاری در ژوئن 2021 با تغییر نام TSM به TSM FTX انجام شد.

در جلسه جداگانه‌ای که توسط قاضی جان تی دورسی برگزار شد، وکلای مدافع صرافی‌های ناموفق ارزهای دیجیتال گفتند که FTX «۵ میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال نقدی جمع‌آوری کرده است.» با این حال، بدهی به ۸.۸ میلیارد دلار رسید. علاوه بر این، قاضی دورسی درخواستی را برای محرمانه نگه داشتن نام مشتریان FTX به مدت سه ماه تأیید کرد.

حدود 130 شرکت در گروه FTX، از جمله FTX Trading، Westrealm Shires Service FTX US، و Alameda Research، در 11 نوامبر به دنبال “بحران نقدینگی” و سقوط چشمگیر صرافی ارزهای دیجیتال با اعلام ورشکستگی تعطیل شدند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا