اخبار ارز دیجیتال

قهرمان مردمی بلاک چین میامی 5 میلیون دلار را برای توکن سازی جامعه تضمین می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این صندوق برای کمک به ساکنان برای تامین مسکن مقرون به صرفه از طریق طرح‌های بلاک چین استفاده خواهد شد.

در 17 می، بنیاد کاپیتان هائیتی، یک موسسه خیریه 4947(a)(1)، یک دور سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری با حمایت شرکت سهام خصوصی دارجنت گروپ را اعلام کرد.

بنیاد کاپیتان هائیتی می‌گوید که هدف از این مشارکت، استفاده از فناوری بلاک چین برای «مقابله با بحران مسکن در میامی و اصیل‌سازی مداوم جامعه هائیتی» است. [in Miami]ناندی مارتین، که به عنوان کاپیتان هائیتی و رئیس بنیاد نیز شناخته می شود، گفت که این صندوق به ساکنان کمک می کند زمین، خانه های خانوادگی و املاک تجاری در محله هائیتی کوچک میامی را بدست آورند. من توضیح دادم که پر خواهد شد.

“با دستیابی به تنها 5 درصد از موفقیت دیوارهای وین‌وود، طرح دیوارهای کوچک هائیتی ما می‌تواند سالانه 150000 بازدیدکننده را جذب کند، کسب‌وکارهای محلی را تحریک کند و مبادلات فرهنگی را گسترش دهد. می‌تواند درست باشد.”

در گام اول، مارتین با ارائه‌دهنده زیرساخت موسیقی Web3، Nusic، برای انتشار مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض موسیقی جغرافیایی در نسخه محدود همکاری خواهد کرد که به کلکسیونرها حق خرید املاک و مستغلات را با گزینه اول اعطا می‌کند. علاوه بر این، بنیاد کاپیتان هائیتی قصد دارد 300000 دلار برای زیباسازی هائیتی کوچک جمع آوری کند که 30 درصد آن صرف پاکسازی منطقه، هنر عمومی و فضای سبز به نام “دیوار کوچک هائیتی” اختصاص داده شده است.

دو سال پیش، مارتین، با حمایت چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو و جفری واتسون، کمیسر ناحیه میامی، از بلاک چین برای کمک به احیای جامعه هائیتی کوچک استفاده کرد. در آن زمان، واتسون 200000 دلار به 40 شرکت محلی برای واردات کالاهای هائیتی داد و مارتین سکه لیتل هائیتی را در بلاک چین کاردانو ایجاد کرد تا برای واردات هائیتی تخفیف ارائه کند.

کاپیتان هائیتی و کاردانو بنیانگذار چارلز هاسکینسون. سس: چارلز هاسکینسون از طریق توییتر

مارتین که به‌خاطر لباس‌های عجیب و غریب الهام‌گرفته از کاپیتان آمریکا شناخته می‌شود، علیه اصیل‌سازی مداوم محله‌ها که منجر به افزایش قیمت خانه و مهاجرت شده است، بحث کرده است. او در نامه ای حمایت خود را از این ابتکار که توسط Cointelegraph مشاهده شد، نوشت:

“لطفا از حفظ پروژه دیوار کوچک هائیتی حمایت کنید زیرا نقشی حیاتی در پرداختن به این موضوع و ارتقای درک و قدردانی فرهنگی در جامعه ما ایفا می کند. با انجام این کار، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که میراث هنری و فرهنگی هائیتی کوچک برای نسل های آینده حفظ می شود. برای لذت بردن و یادگیری از آن.”

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا