🚨 اخبار ارز دیجیتال

MEXC Global پس از آزمایش یک ماهه، گواهی ذخایر صادر می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این گزارش نسبت های ذخیره بالایی را برای USDT، USDC، BTC و ETH نشان داد.

در ۲۲ فوریه، صرافی ارزهای دیجیتال MEXC Global پس از ۴۵ روز آزمایش، عکس فوری خود را از Proof of Reserve (PoR) منتشر کرد. در سندی که توسط کوین تلگراف تایید شده است، MEXC اعلام کرده است که نسبت های ذخیره تتر (USDT)، USD Coin (USDC)، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۱۲۰.۷۰٪، ۲۴۰.۱۸، ۱۱۶.۵۰٪ و ۱۱۰.۵۳٪ است. روش درخت علامت گذاری

تا ۱۰ فوریه، MEXC 232.4 میلیون USDT، ۳۳ میلیون USDC، ۱۸۶۹.۰ BTC و ۱۲۴۷۲.۰ ETH را به عنوان دارایی های کاربر تحت قیمومت نگه داشته است. در همین حال، کل دارایی های نگهداری شده در کیف پول MEXC چهار سکه به ترتیب ۲۸۰.۶ USDT، ۷۹.۴ میلیون USDC، ۲۱۷۷.۵ BTC و ۱۳۷۸۵.۶ ETH بود. یک سخنگوی MEXC به کوین تلگراف گفت:

“MEXC به‌روزرسانی‌های ماهانه داده‌های ثروت کاربر را از طریق درخت Merkle ارائه می‌کند. این مدرک دلیل محکمی است که نشان می‌دهد وجوه کاربر همیشه برای بازخرید یک به یک در دسترس است. همانطور که بهبود می‌یابد، ممکن است داده‌های اضافی را که کاربران ما نیاز دارند فاش کنیم. “

یک سخنگوی گفت که صرافی همچنین قصد دارد علاوه بر اقدامات موجود برای محافظت از دارایی های کاربران، “صندوق حمایت از سرمایه گذاران MEXC” ایجاد کند. پیش از اعلام، MEXC لیستی از آدرس های کیف پول متعلق به صرافی را منتشر کرد. هنگامی که از یک سخنگوی در مورد مقررات سوال شد، توضیح داد که MEXC دارای مجوز برای فعالیت خدمات پولی در ایالات متحده، کانادا، سوئیس و استونی است و “استانداردهای نظارتی واضح برای کل صنعت بسیار مهم هستند.”

صرافی ها از روش PoR به عنوان معیاری برای سنجش سلامت مالی استقبال می کنند، اما کارشناسان دیگر با این موضوع موافق نیستند. جک گریوز، استاد حقوق در دانشگاه سیراکیوز، به سرمایه گذاران هشدار داد که PoR ها اطلاعات مهم دیگری مانند بدهی ها و اهرم ها را فاش نمی کنند. صرافی‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند تعداد دارایی‌های خود را در زنجیره حسابرسی کنند، اما چه مقدار از آن به عنوان وثیقه تعهد شده است؟ به خدمات مالی، دفاتر و سوابق دسترسی ندارد. […]،” او توضیح داد.

گزارش نسبت ذخیره MEXC | منبع: MEXC Global

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا