اخبار ارز دیجیتال

آموزش Metaverse برای کمک به شهرهای ژاپن برای مقابله با افزایش غیبت

بر اساس داده‌های دولتی، ۲۴۴۹۴۰ دانش‌آموز ژاپنی در دبیرستان‌های ابتدایی و راهنمایی حداقل برای ۳۰ روز در سال ۲۰۲۱ غیبت داشته‌اند.

شهر تودا در استان Saitama، ژاپن، سرویس Metaverse Schooling را برای تشویق دانش آموزان، به ویژه آنهایی که دور از مدرسه هستند، برای شرکت در کلاس ها اتخاذ کرده است.

خدمات انتخابی Metaverse Schooling در تودا سیتی به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا محوطه دانشگاه را کاوش کنند و در کلاس‌های مجازی مطالعه کنند. با این حال، رسانه محلی NHK تأیید کرد که دانش‌آموزان برای حضور در مدرسه از طریق Metaverse Schooling باید از مدیران مربوطه تأییدیه بگیرند.

بر اساس داده‌های دولتی، ۲۴۴۹۴۰ دانش‌آموز ژاپنی در دبیرستان‌های ابتدایی و راهنمایی حداقل برای ۳۰ روز در سال ۲۰۲۱ غیبت داشته‌اند. گزارش NHK بر علاقه دانش آموزان کلاس پنجمی به چت آنلاین به جای حضور در مدرسه تاکید می کند. کودک بیش از دو سال است که به مدرسه نرفته است، اما علاقه مند به دور هم جمع شدن با دوستان و انجام بازی های فضای باز مانند تگ بود.

تلاش‌های مستمر برای بهبود نرخ ثبت‌نام همچنان یک چالش است، اما مقامات ژاپنی برای کمک به دانش‌آموزان در ارتباط با اطرافیان خود، روی تحصیل در Metaverse شرط می‌بندند.

ماسایوکی سوگیموری، رئیس مرکز آموزش تودا، امیدوار است که دانش‌آموزان متاورس بزرگ شوند و در نهایت زندگی مستقلی در جامعه داشته باشند.

مربوط: سیستم پرداخت بین المللی ژاپن کارت های پلاستیکی را برای CBDC آزمایش می کند

فوکوکا سیتی اعلام کرده است که با Astar Japan Labs همکاری می کند تا به هاب Web3 ژاپن تبدیل شود.

سوئیچیرو تاکاشیما، شهردار شهر فوکوکا، تایید کرد که او می‌خواهد شهر درایو Web3 را رهبری کند و گفت:

ما باید در چارچوب Web3 کاری را انجام دهیم که شرکت های بزرگ در زمانی که ژاپن قوی بود برای جهان انجام دادند.

بنیانگذار شبکه Astar، سوتا واتانابه، قصد خود را برای “همکاری نزدیک با شهر فوکوکا برای جذب توسعه دهندگان و کارآفرینان بیشتر” فاش کرده است.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا