اخبار ارز دیجیتال

Metaverse for Youth: اصرار متا برای ممنوع کردن افراد خردسال از دنیای مجازی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

متا در حال حاضر فقط به کاربران بالای ۱۸ سال اجازه می دهد، اما مایلند اپلیکیشن Metaverse Horizon Worlds را برای کاربران ۱۳ و ۱۷ ساله باز کنند.

گروه‌های مدافع و ایمنی از غول رسانه‌های اجتماعی متای مارک زاکربرگ خواسته‌اند تا از برنامه‌های اجازه دادن به افراد زیر سن قانونی برای پیوستن به Metaverse صرفنظر کند.

گروه‌های ایمنی آنلاین و کارشناسان در ۱۴ آوریل نامه‌ای به مدیر عامل متا ارسال کردند و از این شرکت خواستند از برنامه‌های دعوت نوجوانان و جوانان به برنامه Metaverse Horizon Worlds خودداری کند. بلومبرگ گزارش داد که این نامه توسط گروه‌های ایمنی بزرگ از جمله Airplay، مرکز مقابله با نفرت دیجیتال، Common Sense Media و دیگران امضا شده است.

فعالان استدلال کردند که متا ابتدا باید خطرات بالقوه اجازه دادن به جوانان در Metaverse را ارزیابی کند، زیرا خردسالان بیشتر با آزار و اذیت و تجاوز به حریم خصوصی در برنامه های واقعیت مجازی روبرو می شوند.

حامیان در نامه نوشتند: «متاورس باید بیشتر منتظر تحقیقات همتایان درباره خطرات احتمالی در متاورس باشد تا مطمئن شود برای کودکان و نوجوانان ایمن است».

این بیانیه به گزارش ماه مارس مرکز مقابله با نفرت دیجیتالی اشاره می کند که نشان می دهد کاربران زیر ۱۸ سال قبلاً توسط بزرگسالان در برنامه مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. این مطالعه به طور خاص شاهد ۱۹ اپیزود سوء استفاده بزرگسالان از خردسالان، از جمله آزار جنسی، در طی ۱۰۰ بازدید از محبوب ترین جهان در جهان Horizon بود.

کارشناسان ایمنی استدلال می کنند که متا باید مسیرهای جدیدی را با پروژه های Metaverse برای محافظت از جوانان ایجاد کند.

“اگر متا درهای این دنیاها را به جای مکث برای محافظت از آنها به روی آنها باز کند، آنگاه نمی توان به شرکت شما برای محافظت از بهترین منافع جوانان اعتماد کرد. دوباره نشان داده خواهد شد.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، متا برنامه هایی را برای باز کردن Horizon Worlds برای کاربران ۱۳ و ۱۷ ساله در ماه فوریه آغاز کرد. این شرکت برای اولین بار در سال ۲۰۲۱، Horizon Worlds را برای جوانان ۱۸ ساله افتتاح کرد، اما از آن زمان برای بازگرداندن کاربران به این پلتفرم تلاش کرده است.

مطالب مرتبط: گفتگوهای متاورس فرانسوی به دنبال نظراتی درباره جایگزینی برای «غول‌های فناوری» هستند

به گفته بلومبرگ، متا در حال حاضر هیچ برنامه ای برای کنار گذاشتن برنامه های خود برای استخراج کنندگان در Metaverse ندارد، اما در حال آماده شدن برای انجام اقدامات اضافی برای محافظت از چنین کاربرانی در برابر نقض های مرتبط با Metaverse است.

آزبورن گفت: «قبل از اینکه Horizon Worlds را برای نوجوانان در دسترس قرار دهیم، ابزارها و حفاظت‌های بیشتری برای ارائه تجربه‌ای متناسب با سن در اختیار خواهیم داشت.» اضافه شد.

“هدست های کوئست برای افراد بالای ۱۳ سال در نظر گرفته شده است و ما والدین و مراقبان را تشویق می کنیم تا از ابزارهای نظارت والدین مانند کنترل دسترسی به برنامه ها برای اطمینان از تجربه ایمن استفاده کنند.”

مجله: سارا زوکر، خالق NFT: گذشته آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور The Sarah Show روبرو می‌شود.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا