🚨 اخبار ارز دیجیتال

KPMG Partners: “انفجار” Metaverse توسط B2B هدایت می شود، نه مصرف کنندگان خرده فروشی

Alyse Sue، رئیس آینده Metaverse Futures در KPMG، گفت که هدف ایجاد یک فرصت تجاری چند میلیون دلاری تا سال ۲۰۲۵ است.

بازوی استرالیایی شرکت حسابداری Big 4 KPMG به زودی یک جلسه اجرایی برگزار خواهد کرد و می تواند قراردادی چند میلیون دلاری با مشتری Metaverse امضا کند. این شرکت در حال حاضر در حال بررسی است که چگونه فناوری نوآورانه می تواند مدل کسب و کار خود را تغییر دهد.

در مصاحبه اخیر، جیمز مابوت از KPMG، شریک مسئول KPMG Futures، پتانسیل واقعی را در فناوری برای ایجاد راه‌های جدید و کارآمدتر برای تجارت و مصرف‌کنندگان می‌بیند.

“من فکر می کنم برنامه های کاربردی واقعا جالب در زمینه B2B هستند. […] و فکر می کنم در واقع دارم به این فکر می کنم که این پول کجا می رود [even] بیشتر از مشارکت مبتنی بر مصرف کننده. ”

مابوت همچنین گفت که تعاملات مجازی در پلتفرم Metaverse نه تنها می تواند تعامل و ارائه خدمات به مشتری را متحول کند، بلکه یک جریان درآمد اضافی برای شرکت ایجاد می کند.

او به مزرعه برنج کوین تلگراف گفت: «هدف ما کشف فرصت‌ها برای ایجاد مدل‌های کسب‌وکار جدید و دارایی‌های جدید با استفاده از فناوری است که اساساً نحوه ارائه خدمات را تغییر می‌دهد».

ساخت تیم متاورس

بر اساس بیانیه اخیر ارسال شده به Cointelegraph، این شرکت یک نقش کاملاً جدید در تیم KPMG Futures به نام Head of Metaverse Futures ایجاد کرده و Alice Hsu، مدیر اجرایی Web3 را به این سمت منصوب کرده است.

KPMG استرالیا اشاره کرد که سو پس از کار به عنوان مشاور ارشد در تیم KPMG Innovate از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ وارد فضای ارزهای دیجیتال شد. پشتیبانی از فناوری جدید

سو سپس در Palo IT، یک شرکت بین المللی توسعه نرم افزار و مشاوره، به عنوان رئیس Web3 قبل از بازگشت به KPMG کار کرد.

این نقش جدید همراه با جاه طلبی های KPMG برای ایجاد یک فرصت تجاری چند میلیون دلاری تا سال ۲۰۲۵ است. برای دستیابی به این موفقیت، مابوت گفت که KPMG به دنبال ساخت متاورز خود برای عملیات و عملیات تجاری داخلی خود است. خدمات برای تجارت.

مابوت همچنین گفت که سو از برخی از ۹۰ عضوی که واحد آتی KPMG را تشکیل می‌دهند، حمایت خواهد شد. این واحد علاوه بر Metaverse بر هوش مصنوعی (AI) و محاسبات کوانتومی تمرکز دارد.

KPMG همچنین KPMG Origins را تأسیس کرد، یک پلتفرم ردیابی و ردیابی مبتنی بر بلاک چین که برای کمک به شرکای تجاری برای ایجاد اعتماد در هنگام انجام فعالیت های تجاری فرامرزی استفاده می شود. مابوت افزود که در حال حاضر حدود ۳۰ کارمند بر روی پلتفرم متمرکز بر زنجیره تامین کار می کنند.

کاربران فعال Metaverse مشکلی ندارند

Mabot گفت، اما این شرکت همچنین در حال بررسی فرصت‌های بالقوه در پلتفرم متاورس عمومی خود است تا ببیند چه فرصت‌هایی وجود دارد و چه چیزی می‌تواند برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

شرکای KPMG اضافه کردند که چندان نگران کاهش اخیر در فعالیت کاربر نیستند و تجربه کاربری ضعیفی را در برخی از بزرگترین متاورس های صنعت امروز گزارش کردند.

«اگر به برخی از این فضاها نگاه کنید، حمایت و مشارکت در حال حاضر زیاد نیست.

او افزود: «فکر می‌کنم در پشت صحنه، یک انفجار واقعی از نظر جذب، استفاده و کاربرد این فناوری‌ها نیز رخ دهد.»

مربوط: موسسات مالی در حال بررسی این منطقه هستند – تیم رمزنگاری KPMG کانادا

مابوت همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که بسیاری از پلتفرم‌های ارتباط ویدیویی (Google Meets، تیم‌های مایکروسافت، زوم و غیره) افزایش قابل توجهی در فعالیت کاربران از طریق همه‌گیری COVID-19 تجربه کرده‌اند، کاربران کاملاً مانند Metaverse در محیط غوطه‌ور هستند. نمی توان آن را انجام داد.

“چیزی که آنها حل نمی کنند جزء احساسی است. [With the Metaverse]، حواس شما ربوده شده و احساس می کنید در آن محیط هستید. [Microsoft] تعامل تیمی ”

مثل این است که در یک اتاق باشید و کتاب بخوانید. [other people’s] زبان بدن و احساس کنید که آنجا هستید. من فکر می کنم این قدم بعدی است که این فناوری ها به ارمغان می آورند.”

این اولین حرکت KPMG در متاورس نیز نیست. در ژوئن ۲۰۲۲، این شرکت حسابداری همچنین ۳۰ میلیون دلار در آموزش کارکنان Web3 برای تیم مستقر در ایالات متحده و کانادا، با تمرکز بر آموزش، همکاری و آموزش در رویدادها و کارگاه های آموزشی مختلف سرمایه گذاری خواهد کرد.

بر اساس گزارش ژوئن ۲۰۲۲ شرکت مشاوره بین المللی مک کینزی، انتظار می رود متاورس تا سال ۲۰۳۰ به ارزش ۵ تریلیون دلار برسد. در همین حال، بانک سرمایه گذاری سیتی با تخمین این که کل بازاری که اقتصاد متاورس می تواند به آن خدمت کند در همان بازه زمانی به ۱۳ تریلیون دلار خواهد رسید، قدمی فراتر برداشته است.

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا